BlanXPRO Long Fresh bělicí zubní pasta pro svěží dech

BlanX PRO Long Fresh bělicí zubní pasta pro svěží dech
BlanX PRO Long Fresh bělicí zubní pasta pro svěží dech

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: BLX01519
Dárek pro vás
K nákupu vybraných značek máte od nás dopravu zdarma.

Zubní pasta BlanX PRO Long Fresh je určena k šetrnému bělení zubů. Účinně odstraňuje nežádoucí pigmentaci ze zubů a při jejím pravidelném používání vás odmění zářivějším úsměvem.

Vlastnosti:

  • bělí zuby
  • osvěžuje dech
  • revitalizuje a pečuje o dásně

Jak používat:
Používejte podle přiloženého návodu.

Kompletní složení:

AQUA, SORBITOL, HYDRATED SILICA, GLYCERIN, DISODIUM PHOSPHATE, AROMA, XYLITOL, CELLULOSE GUM, COCAMIDOPROPYL BETAINE, ZINC PCA, PAPAIN, BROMELAIN, CARRAGEENAN, CETRARIA ISLANCICA EXTRACT, USNEA BARBATA EXTRACT, SODIUM MONOFLUOROPHOSPHATE, SODIUM MYRISTOYL SARCOSINATE, SODIUM METHYL COCOYL TAURATE, CYCLODEXTRIN, MALTODEXTRIN, SODIUM SACCHARIN, PHENOXYETHANOL, BENZYL ALCOHOL, SODIUM BENZOATE, MENTHOL, CL 42090, CI 74160. ALSO CONTAINS SODIUM MONOFLUOROPHOSPHATE 0,72% (950 PPM F). Za složení výrobku odpovídá výrobce. Z důvodu případných změn doporučujeme kontrolovat složení výrobku přímo na jeho obale.
Celý text

Vlastnosti

Účinek
bělení

Kosmetika BlanX obsahuje ucelenou řadu bělicích zubních past a péče o zuby. Patentované složení s arktickým lišejníkem bělí zuby přírodním způsobem. Tyto lišejníky jsou tradičně používány místními obyvateli k čištění a ochraně zubů.

Dentální péče BlanX zahrnuje komplexní péči v podobě přírodních zubních past, ústních vod, bělících kůr a speciálního bělícího pera. Bělicí systém BlanX Biphasic Whitening je postavený na stejném principu jako bělení zubů v ordinaci.