BlanX Mouthwash

ústní voda

1×
BlanX Mouthwash ústní voda
BlanX Mouthwash ústní voda
BlanX Mouthwash ústní voda
500 ml
210

Kód: BLX1483 | Více než 20 ks skladem
ks
U Vás kurýrem PPL
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis kosmetiky BlanX Mouthwash

Popis:
Ústní voda s bělícím účinkem BlanX Mouthwash si klade za cíl o vaše zuby nejen pečovat a udržovat je zdravé, ale také je pomocí přírodních látek vybělit a rozzářit. Nežádoucí bakterie už nebudou mít ve vašich ústech šanci a zabráníte tak rovněž šíření nepříjemných zánětů. Ústní voda BlanX přijde vhod všem těm, kteří bojují se zabarvením svých zubů a to třeba vlivem kouření či častého pití kávy, ale zároveň chtějí pečovat o zdraví svého úsměvu. Ústní voda BlanX Mouthwash je vhodné používat jako pravidelný doplněk péče o vaší zubní hygienu.

Účinky:

  • pečuje o dáseň
  • bělící účinek
  • vyživuje

Složení:

  • allanotoin – zklidňuje záněty, hojivá složka
  • bikarbonát sodný – zvyšuje pH v ústech
  • extrakt z banánovníku – vyživující složka
  • extrakt z lišejníku – proti barevným skvrnám

Jak aplikovat:
Před použitím je vhodné řádně protřepat. Doporučení dávkování je dvakrát denně, vždy po pravidelné zubní hygieně. Víčko produktu slouží jako dávkovač.

 

 

O značce BlanX

Kosmetika BlanX obsahuje ucelenou řadu bělicích zubních past a péče o zuby. Patentované složení s arktickým lišejníkem bělí zuby přírodním způsobem. Tyto lišejníky jsou tradičně používány místními obyvateli k čištění a ochraně zubů.

Dentální péče BlanX zahrnuje komplexní péči v podobě přírodních zubních past, ústních vod, bělících kůr a speciálního bělícího pera. Bělicí systém BlanX Biphasic Whitening je postavený na stejném principu jako bělení zubů v ordinaci.

Hodnocení BlanX Mouthwash

Přidat novou recenzi

jednoduchost aplikace
kosmetická kvalita
spokojenost s výsledkem
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení hodnocení produktu společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.
5.0
1 hodnocení
1
jednoduchost aplikace
kosmetická kvalita
spokojenost s výsledkem

Menu