Přejít na hlavní obsah

BLACK FRIDAY

Kdy je Black Friday 2022?

Black Friday 2022 připadá na pátek 25. listopadu. Na notino.cz si ale můžete užít celý týden Black Friday slev od pondělí 21. listopadu do neděle 27. listopadu 2022. Na výběr těch nejlepších parfémů a kosmetiky za skvělé ceny tak budete mít dostatek času.

Akce a slevy Notino

Nemůžete se dočkat akce Black Friday? Slevy u nás najdete po celý rok. Stačí sledovat naše akční stránky nebo se zaregistrovat a přihlásit k odběru našeho newsletteru. Pak už vám žádný zlevněný parfém nebo kosmetika neunikne!

 

Jak vypadá Notino Black Friday?

Black Friday na notino.cz – to je celý týden slev na kvalitní parfémy a kosmetiku. S naším slevovým kódem máte na vše od vybraných oblíbených značek 20% slevu. Nakupujte produkty od zvučných jmen, jako je Calvin Klein, Yves Saint Laurent, Jean Paul Gaultier a řady dalších za akční ceny.


Proč pořádáme Summer Black Friday?

Potřebujete v létě opalovací krém, cestovní kosmetiku nebo nové líčení a parfém na letní festival? Právě pro vás pořádáme Notino Summer Black Friday, ve kterém si vše potřebné nakoupíte se slevou 20 % a za ušetřené peníze můžete vyrazit třeba na výlet. I léto si zaslouží svůj Černý pátek!

Co je Black Friday?

Black Friday je svátek nakupování, který vznikl v USA a odtud se jeho obliba rozšířila do celého světa. Akce Black Friday se koná v pátek po Dni díkůvzdání a je spojená s obrovskými slevami v řádech desítek procent. Každoročně tak Black Friday odstartuje předvánoční nákupní horečku.

Původ má Černý pátek v roce 1929, kdy po krachu na newyorské burze a startu hospodářské krize někteří obchodníci zorganizovali den plný slev, aby zákazníkům vrátili chuť znovu nakupovat. Akce získala na oblibě a dnes patří Black Friday k nejsilnějším nákupním dnům v roce.