Biotherm Sun sada (na opalování)

Biotherm Sun sada (na opalování)
Biotherm Sun sada (na opalování)
Akce
417

Kód: BIO05898 | Skladem

Biotherm Lait Solaire Hydratant hydratační mléko na tělo a obličej SPF 50 200 ml + Lait Oligo-Thermal hydratační mléko po opalování na tělo a obličej 200 ml

1
Dárek pro vás
K nákupu Biotherm nad 800 Kč získáte krém Aquasource 15 ml a při nákupu nad 1 300 Kč k tomu ještě získáte i tělový krém Life Plankton 75 ml.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis produktu Biotherm Sun
Vlastnosti

Sada obsahuje:

  • Biotherm Lait Solaire Hydratant hydratační mléko na tělo a obličej SPF 50 200 ml
  • Lait Oligo-Thermal hydratační mléko po opalování na tělo a obličej 200 ml

Vlastnosti

Konzistence
mléko
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky
Účinek
ochrana proti vnějším vlivům
Typ sady
dárková sada

O značce Biotherm

Biotherm představuje harmonické souznění člověka s přírodou. Ponořte se do vodního světa této jedinečné kosmetiky.

Značka Biotherm je inspirována silou termálních pramenů, minerálů a dalších bioaktivních látek. Jedinečné složení jejích produktů čerpá energii zejména z vody jako přírodního živlu, který stál na samém počátku života.

O účincích přírodního pramene v Pyrenejích se vědělo celá staletí. Někteří věřili, že se jedná o pramen věčného mládí. V 50. letech minulého století však byla zpozorována na povrchu tohoto pramene zvláštní látka, jejíž mimořádné vlastnosti prokázal i následný výzkum Dr. Jose Julliena. Ten spojil své poznatky se zkušenostmi kosmetičky Janine Marissal a společně položili základy značky Biotherm.

Voda je díky své jedinečné biologické charakteristice v optimální souhře s pokožkou člověka, a tím má schopnost ji výjimečným způsobem regenerovat a chránit. Dnes Biotherm reprezentuje jednu z nejkvalitnějších péčí o pleť a pokožku, stejně jako svěží a okouzlující vůně s přírodními akcenty. Otestujte sílu vody i vy.

Recenze Biotherm Sun