Biotherm Skin Oxygen

kosmetická sada I.

Biotherm Skin Oxygen kosmetická sada I.
Biotherm Skin Oxygen kosmetická sada I.
Biotherm Skin Oxygen kosmetická sada I.
kosmetická sada I.
499

Kód: BIO05067 | Více než 20 ks skladem

Sada obsahuje: tělové mléko pro suchou pokožku Lait Corporel 100 ml + pleťová voda minimalizující póry Skin Oxygen 30 ml + hydratační a čistící gel Skin Oxygen 10 ml

ks
Zásilkovna
úterý 23. 4. 2019
Osobní odběr
Již dnes
Biotherm Skin Oxygen
kosmetická sada I. | 499

Vlastnosti

Typ pleti
smíšená, suchá
Typ sady
kosmetická sada
Věk
pro všechny věkové skupiny

O značce Biotherm

Biotherm představuje harmonické souznění člověka s přírodou. Ponořte se do vodního světa této jedinečné kosmetiky.

Značka Biotherm je inspirována silou termálních pramenů, minerálů a dalších bioaktivních látek. Jedinečné složení jejích produktů čerpá energii zejména z vody jako přírodního živlu, který stál na samém počátku života.

O účincích přírodního pramene v Pyrenejích se vědělo celá staletí. Někteří věřili, že se jedná o pramen věčného mládí. V 50. letech minulého století však byla zpozorována na povrchu tohoto pramene zvláštní látka, jejíž mimořádné vlastnosti prokázal i následný výzkum Dr. Jose Julliena. Ten spojil své poznatky se zkušenostmi kosmetičky Janine Marissal a společně položili základy značky Biotherm.

Voda je díky své jedinečné biologické charakteristice v optimální souhře s pokožkou člověka, a tím má schopnost ji výjimečným způsobem regenerovat a chránit. Dnes Biotherm reprezentuje jednu z nejkvalitnějších péčí o pleť a pokožku, stejně jako svěží a okouzlující vůně s přírodními akcenty. Otestujte sílu vody i vy.