Biotherm L’Eau toaletní voda pro ženy

1×
Biotherm L’Eau toaletní voda pro ženy
Biotherm L’Eau toaletní voda pro ženy
100 ml
865

Kód: BIO2739 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Biotherm L’Eau
Složení

Dopřejte si osvěžení nejen v horký letní den. Dámská toaletní voda Biotherm L’Eau vás zahalí do vůně plné citrusových tónů, která vám dodá energii a povzbudí vaše smysly.

  • citrusová vůně
  • ideální volba pro svobodomyslnou ženu
  • svěží vůně, ideální do teplého počasí

Složení

Druh vůně
citrusová

O značce Biotherm

Biotherm představuje harmonické souznění člověka s přírodou. Ponořte se do vodního světa této jedinečné kosmetiky.

Značka Biotherm je inspirována silou termálních pramenů, minerálů a dalších bioaktivních látek. Jedinečné složení jejích produktů čerpá energii zejména z vody jako přírodního živlu, který stál na samém počátku života.

O účincích přírodního pramene v Pyrenejích se vědělo celá staletí. Někteří věřili, že se jedná o pramen věčného mládí. V 50. letech minulého století však byla zpozorována na povrchu tohoto pramene zvláštní látka, jejíž mimořádné vlastnosti prokázal i následný výzkum Dr. Jose Julliena. Ten spojil své poznatky se zkušenostmi kosmetičky Janine Marissal a společně položili základy značky Biotherm.

Voda je díky své jedinečné biologické charakteristice v optimální souhře s pokožkou člověka, a tím má schopnost ji výjimečným způsobem regenerovat a chránit. Dnes Biotherm reprezentuje jednu z nejkvalitnějších péčí o pleť a pokožku, stejně jako svěží a okouzlující vůně s přírodními akcenty. Otestujte sílu vody i vy.

Recenze Biotherm L’Eau1