Biotherm Hommeenergizující sprchový gel na tělo a vlasy

2×
Biotherm Homme energizující sprchový gel na tělo a vlasy
Biotherm Homme energizující sprchový gel na tělo a vlasy
200 ml
629

Kód: BIO0652 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis produktu Biotherm Homme
Vlastnosti

Popis:
Biotherm Homme sprchový gel pro muže energizuje pokožku a důkladně čistí vlasy. Přepychový spchový gel je bohatý na minerály a hydratační složky, které zajišťují optimální hydrataci a vyživení pro mladistvý a svěží vzhled. Šetrné složení revitalizuje a obnovuje pokožku, která je po pravidelném používání měkčí a jemnější na dotek. Čisticí složky gelu jsou vhodné i pro vlasové vlákno, které jemně myjí, posilují a zanechávají jej pevné a pružné.
Biotherm Homme sprchový gel navíc přináší okamžité osvěžení, které nabudí tělo i smysly na celý den. Textura gelu je jemná a hodí se na každodenní používání.

Účinky:

  • důkladně čistí
  • hydratuje
  • vyživuje
  • zklidňuje
  • revitalizuje a obnovuje pokožku
  • osvěžuje
  • nevysušuje pokožku

Složení:

  • komplex minerálů – vyživuje a pečuje o pokožku a vlasy

Typ pokožky:
Vhodný pro všechny typy pokožky.
 
Jak aplikovat:
Jemně napěňte a vmasírujte do pokožky. Důkladně opláchněte. Vyhněte se kontaktu s očima.

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Biotherm

Biotherm představuje harmonické souznění člověka s přírodou. Ponořte se do vodního světa této jedinečné kosmetiky.

Značka Biotherm je inspirována silou termálních pramenů, minerálů a dalších bioaktivních látek. Jedinečné složení jejích produktů čerpá energii zejména z vody jako přírodního živlu, který stál na samém počátku života.

O účincích přírodního pramene v Pyrenejích se vědělo celá staletí. Někteří věřili, že se jedná o pramen věčného mládí. V 50. letech minulého století však byla zpozorována na povrchu tohoto pramene zvláštní látka, jejíž mimořádné vlastnosti prokázal i následný výzkum Dr. Jose Julliena. Ten spojil své poznatky se zkušenostmi kosmetičky Janine Marissal a společně položili základy značky Biotherm.

Voda je díky své jedinečné biologické charakteristice v optimální souhře s pokožkou člověka, a tím má schopnost ji výjimečným způsobem regenerovat a chránit. Dnes Biotherm reprezentuje jednu z nejkvalitnějších péčí o pleť a pokožku, stejně jako svěží a okouzlující vůně s přírodními akcenty. Otestujte sílu vody i vy.

Recenze Biotherm Homme