Biotherm Eau Vitaminée

povzbuzující sprchový gel

Biotherm Eau Vitaminée povzbuzující sprchový gel
Biotherm Eau Vitaminée povzbuzující sprchový gel
150 ml

Kód: BIO0899 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Biotherm Eau Vitaminée
150 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis produktu Biotherm Eau Vitaminée

Popis:
Biotherm Eau Vitaminée sprchový gel nabudí tělo i smysly osvěžující vůní delikátního citrusového ovoce! Jemně pěnivý gel s příjemnou texturou důkladně myje a hloubkově čistí. Pokožku současně zanechává dokonale tonizovanou a jemnější na dotek bez toho, aby ji vysušil. Biotherm Eau Vitaminée sprchový gel je obohacen o směs exkluzivních citrusů, mezi které patří plody pomeranče a jeho květ, růžový grapefruit a listy v citronovníku. Společně tvoří osvěžující vůni, která povzbuzuje a pomáhá získat ztracenou energii. Vitaminy obsažené v bohatém složení přispívají k optimálnímu vyživení pokožky.

Účinky:

  • myje a hloubkově čistí
  • tonizuje pokožku
  • povzbuzuje
  • zjemňuje pokožku
  • osvěžuje

Složení:

  • směs citrusů – osvěžuje a pečuje o pokožku

Typ pokožky:
Vhodný pro všechny typy pokožky.
 
Jak aplikovat:
Gel při sprchování či koupeli jemně napěňte a vmasírujte do pokožky. Důkladně opláchněte.

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Biotherm

Biotherm představuje harmonické souznění člověka s přírodou. Ponořte se do vodního světa této jedinečné kosmetiky.

Značka Biotherm je inspirována silou termálních pramenů, minerálů a dalších bioaktivních látek. Jedinečné složení jejích produktů čerpá energii zejména z vody jako přírodního živlu, který stál na samém počátku života.

O účincích přírodního pramene v Pyrenejích se vědělo celá staletí. Někteří věřili, že se jedná o pramen věčného mládí. V 50. letech minulého století však byla zpozorována na povrchu tohoto pramene zvláštní látka, jejíž mimořádné vlastnosti prokázal i následný výzkum Dr. Jose Julliena. Ten spojil své poznatky se zkušenostmi kosmetičky Janine Marissal a společně položili základy značky Biotherm.

Voda je díky své jedinečné biologické charakteristice v optimální souhře s pokožkou člověka, a tím má schopnost ji výjimečným způsobem regenerovat a chránit. Dnes Biotherm reprezentuje jednu z nejkvalitnějších péčí o pleť a pokožku, stejně jako svěží a okouzlující vůně s přírodními akcenty. Otestujte sílu vody i vy.