Biotherm Eau Soleiltoaletní voda pro ženy

Biotherm Eau Soleil toaletní voda pro ženy
Biotherm Eau Soleil toaletní voda pro ženy
100 ml

Kód: BIO2758 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Biotherm Eau Soleil
Složení

Toaletní voda Biotherm Eau Soleil je osvěžující, citrusově ovocná vůně, jako stvořená na pláž – nebo k navození slunečné letní atmosféry.

  • lehká vůně s ovocem a květinami
  • vhodná i pro citlivou pokožku
  • skvělá pro teplé i horké dny

Složení vůně
Eau Soleil obsahuje svěží citrusy – pomeranč, citrony. V srdci vůně najdeme sametově šťavnatý fík a tropicky opojnou květinu tiaré. Základ tvoří jemný mošus a špetka santalového dřeva.

Příběh vůně
Biotherm je značka šetrné pečující kosmetiky, i její vůně jsou proto vytvářeny s ohledem na pokožku. Eau Soleil nezpůsobuje nežádoucí reakce ani na kůži vystavené přímému slunci, je částečně odolná proti vodě a má hydratační účinky, jež zabraňují vysušení pokožky.

Složení

Hlava
černý rybíz, pomeranč, citron
Srdce
fík, lilie
Základ
pižmo, santalové dřevo
Druh vůně
ovocná, květinová

O značce Biotherm

Biotherm představuje harmonické souznění člověka s přírodou. Ponořte se do vodního světa této jedinečné kosmetiky.

Značka Biotherm je inspirována silou termálních pramenů, minerálů a dalších bioaktivních látek. Jedinečné složení jejích produktů čerpá energii zejména z vody jako přírodního živlu, který stál na samém počátku života.

O účincích přírodního pramene v Pyrenejích se vědělo celá staletí. Někteří věřili, že se jedná o pramen věčného mládí. V 50. letech minulého století však byla zpozorována na povrchu tohoto pramene zvláštní látka, jejíž mimořádné vlastnosti prokázal i následný výzkum Dr. Jose Julliena. Ten spojil své poznatky se zkušenostmi kosmetičky Janine Marissal a společně položili základy značky Biotherm.

Voda je díky své jedinečné biologické charakteristice v optimální souhře s pokožkou člověka, a tím má schopnost ji výjimečným způsobem regenerovat a chránit. Dnes Biotherm reprezentuje jednu z nejkvalitnějších péčí o pleť a pokožku, stejně jako svěží a okouzlující vůně s přírodními akcenty. Otestujte sílu vody i vy.

Recenze Biotherm Eau Soleil