Biotherm Deo Pure

tuhý antiperspitant pro citlivou pokožku

2×
Biotherm Deo Pure tuhý antiperspitant pro citlivou pokožku
40 ml
534

Kód: BIO0156 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Biotherm Deo Pure
40 ml | 534

Popis kosmetiky Biotherm Deo Pure

Popis:
Tuhý antiperspirant Biotherm Deo Pure má 100% přírodní vůni a neobsahuje paraben. Zabraňuje pocení a nepříjemnému pachu. Díky svému šetrnému složení je ideální pro citlivou nebo čerstvě depilovanou pokožku. Přípravek Biotherm Deo Pure zklidňuje senzitivní pokožku podpaží a minimalizuje riziko alergie nebo jiné kožní potíže, které mohou způsobit některé antiperspiranty. Obsahuje aktivní látku s trojnásobným minerálním komplexem, která zajišťuje dlouhodobý efekt suchého podpaží až po dobu 48 hodin. Neobsahuje alkohol a je hypoalergenní.

Účinky:

  • nezanechává skvrny na oblečení
  • snadno a rychle se vstřebává
  • dlouhodobá ochrana proti potu
  • neblokuje potní žlázy

Složení:

  • aloe vera – zklidňuje pokožku
  • extrakt z pomerančů – zlepšuje texturu kůže a její barevný tón
  • kukuřičný extrakt – vyhlazuje pokožku podpaží

Typ pokožky:
Tuhý antiperspirant je vhodný pro všechny typy pokožky včetně citlivé.

Jak aplikovat:
Aplikujte dle potřeby do podpaží.

Vlastnosti

Druh balení
deo-stick
Typ pokožky
citlivá

O značce Biotherm

Biotherm představuje harmonické souznění člověka s přírodou. Ponořte se do vodního světa této jedinečné kosmetiky.

Značka Biotherm je inspirována silou termálních pramenů, minerálů a dalších bioaktivních látek. Jedinečné složení jejích produktů čerpá energii zejména z vody jako přírodního živlu, který stál na samém počátku života.

O účincích přírodního pramene v Pyrenejích se vědělo celá staletí. Někteří věřili, že se jedná o pramen věčného mládí. V 50. letech minulého století však byla zpozorována na povrchu tohoto pramene zvláštní látka, jejíž mimořádné vlastnosti prokázal i následný výzkum Dr. Jose Julliena. Ten spojil své poznatky se zkušenostmi kosmetičky Janine Marissal a společně položili základy značky Biotherm.

Voda je díky své jedinečné biologické charakteristice v optimální souhře s pokožkou člověka, a tím má schopnost ji výjimečným způsobem regenerovat a chránit. Dnes Biotherm reprezentuje jednu z nejkvalitnějších péčí o pleť a pokožku, stejně jako svěží a okouzlující vůně s přírodními akcenty. Otestujte sílu vody i vy.