Biotherm Blue Therapy Red Algae Uplift

kosmetická sada I.

Biotherm Blue Therapy Red Algae Uplift kosmetická sada I.
Biotherm Blue Therapy Red Algae Uplift kosmetická sada I.
Biotherm Blue Therapy Red Algae Uplift kosmetická sada I.

Kód: BIO05164 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: liftingový krém Blue Therapy Red Algae Uplift 50 ml + noční krém Blue Therapy Night 15 ml + tělové mléko Lait Corporel 40 ml + pěnivý čisticí olej Biosource Total Renew Oil 30 ml + oční péče proti vráskám Blue Therapy Eye 5 ml

Biotherm Blue Therapy Red Algae Uplift

Vlastnosti

Podle problému pleti
rozjasnění a vitalita, vrásky a linky
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Typ sady
kosmetická sada
Věk
vrásky, zralá pleť

O značce Biotherm

Biotherm představuje harmonické souznění člověka s přírodou. Ponořte se do vodního světa této jedinečné kosmetiky.

Značka Biotherm je inspirována silou termálních pramenů, minerálů a dalších bioaktivních látek. Jedinečné složení jejích produktů čerpá energii zejména z vody jako přírodního živlu, který stál na samém počátku života.

O účincích přírodního pramene v Pyrenejích se vědělo celá staletí. Někteří věřili, že se jedná o pramen věčného mládí. V 50. letech minulého století však byla zpozorována na povrchu tohoto pramene zvláštní látka, jejíž mimořádné vlastnosti prokázal i následný výzkum Dr. Jose Julliena. Ten spojil své poznatky se zkušenostmi kosmetičky Janine Marissal a společně položili základy značky Biotherm.

Voda je díky své jedinečné biologické charakteristice v optimální souhře s pokožkou člověka, a tím má schopnost ji výjimečným způsobem regenerovat a chránit. Dnes Biotherm reprezentuje jednu z nejkvalitnějších péčí o pleť a pokožku, stejně jako svěží a okouzlující vůně s přírodními akcenty. Otestujte sílu vody i vy.