Biotherm Blue Therapy

cestovní sada VII.

Biotherm Blue Therapy cestovní sada VII.
Biotherm Blue Therapy cestovní sada VII.
Biotherm Blue Therapy cestovní sada VII.
cestovní sada VII.

Kód: BIO05068 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: regenerační krém Blue Therapy Multi Defender SPF 25 10 ml + odličovací přípravek Total Renew.Oil Biosource 30 ml + tělové mléko Lait Corporel 100 ml

Biotherm Blue Therapy
cestovní sada VII.

Vlastnosti

Kdy používat
na den
Konzistence
krém
Podle problému pleti
hydratace, regenerace a obnova hutnosti, rozjasnění a vitalita, vrásky a linky, výživa a dehydratace, zpevnění a lifting
SPF
bez SPF
Typ pleti
normální, smíšená, vrásky a zralá pleť
Typ sady
cestovní sada
Účinek
anti-age, hydratace, lifting a zpevnění, regenerace, rozjasnění, výživa
Věk
vrásky

O značce Biotherm

Biotherm představuje harmonické souznění člověka s přírodou. Ponořte se do vodního světa této jedinečné kosmetiky.

Značka Biotherm je inspirována silou termálních pramenů, minerálů a dalších bioaktivních látek. Jedinečné složení jejích produktů čerpá energii zejména z vody jako přírodního živlu, který stál na samém počátku života.

O účincích přírodního pramene v Pyrenejích se vědělo celá staletí. Někteří věřili, že se jedná o pramen věčného mládí. V 50. letech minulého století však byla zpozorována na povrchu tohoto pramene zvláštní látka, jejíž mimořádné vlastnosti prokázal i následný výzkum Dr. Jose Julliena. Ten spojil své poznatky se zkušenostmi kosmetičky Janine Marissal a společně položili základy značky Biotherm.

Voda je díky své jedinečné biologické charakteristice v optimální souhře s pokožkou člověka, a tím má schopnost ji výjimečným způsobem regenerovat a chránit. Dnes Biotherm reprezentuje jednu z nejkvalitnějších péčí o pleť a pokožku, stejně jako svěží a okouzlující vůně s přírodními akcenty. Otestujte sílu vody i vy.