Biotherm Blue Therapy

kosmetická sada VI.

Biotherm Blue Therapy kosmetická sada VI.
Biotherm Blue Therapy kosmetická sada VI.
Biotherm Blue Therapy kosmetická sada VI.

Kód: BIO05163 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: výživný regenerační krém Biotherm Blue Therapy Cream-in-Oil 50 ml + noční krém Blue Therapy Night 15 ml + Blue Therapy Serum-in-Oil 10 ml + oční krém Blue Therapy Eye 5 ml

Biotherm Blue Therapy

Vlastnosti

Podle problému pleti
regenerace a obnova hutnosti, rozjasnění a vitalita
Typ pleti
normální až suchá, suchá
Typ sady
kosmetická sada
Věk
vrásky

O značce Biotherm

Biotherm představuje harmonické souznění člověka s přírodou. Ponořte se do vodního světa této jedinečné kosmetiky.

Značka Biotherm je inspirována silou termálních pramenů, minerálů a dalších bioaktivních látek. Jedinečné složení jejích produktů čerpá energii zejména z vody jako přírodního živlu, který stál na samém počátku života.

O účincích přírodního pramene v Pyrenejích se vědělo celá staletí. Někteří věřili, že se jedná o pramen věčného mládí. V 50. letech minulého století však byla zpozorována na povrchu tohoto pramene zvláštní látka, jejíž mimořádné vlastnosti prokázal i následný výzkum Dr. Jose Julliena. Ten spojil své poznatky se zkušenostmi kosmetičky Janine Marissal a společně položili základy značky Biotherm.

Voda je díky své jedinečné biologické charakteristice v optimální souhře s pokožkou člověka, a tím má schopnost ji výjimečným způsobem regenerovat a chránit. Dnes Biotherm reprezentuje jednu z nejkvalitnějších péčí o pleť a pokožku, stejně jako svěží a okouzlující vůně s přírodními akcenty. Otestujte sílu vody i vy.