Biotherm Blue Therapy

kosmetická sada I.

Biotherm Blue Therapy kosmetická sada I.
Biotherm Blue Therapy kosmetická sada I.
Biotherm Blue Therapy kosmetická sada I.
Doprava zdarma
1 649

Kód: BIO04995 | Více než 5 ks skladem

Sada obsahuje: denní péče pro normální až suchou pleť Blue Therapy Cream-in-Oil 50 ml + noční péče pro všechny typy pleti 10 ml + oční péče pro všechny typy pleti 5 ml

ks
Zásilkovna
úterý 23. 4. 2019
Osobní odběr
Již zítra neděle 21. 4. 2019
Biotherm Blue Therapy
| 1 649

Vlastnosti

Kdy používat
na den, na noc
Konzistence
krém
SPF
bez SPF
Typ pleti
normální, pro všechny typy pleti, suchá
Typ sady
kosmetická sada
Věk
vrásky

O značce Biotherm

Biotherm představuje harmonické souznění člověka s přírodou. Ponořte se do vodního světa této jedinečné kosmetiky.

Značka Biotherm je inspirována silou termálních pramenů, minerálů a dalších bioaktivních látek. Jedinečné složení jejích produktů čerpá energii zejména z vody jako přírodního živlu, který stál na samém počátku života.

O účincích přírodního pramene v Pyrenejích se vědělo celá staletí. Někteří věřili, že se jedná o pramen věčného mládí. V 50. letech minulého století však byla zpozorována na povrchu tohoto pramene zvláštní látka, jejíž mimořádné vlastnosti prokázal i následný výzkum Dr. Jose Julliena. Ten spojil své poznatky se zkušenostmi kosmetičky Janine Marissal a společně položili základy značky Biotherm.

Voda je díky své jedinečné biologické charakteristice v optimální souhře s pokožkou člověka, a tím má schopnost ji výjimečným způsobem regenerovat a chránit. Dnes Biotherm reprezentuje jednu z nejkvalitnějších péčí o pleť a pokožku, stejně jako svěží a okouzlující vůně s přírodními akcenty. Otestujte sílu vody i vy.