Biotherm Blue Therapy dárková sada

Biotherm Blue Therapy dárková sada
Biotherm Blue Therapy dárková sada
Doprava zdarma
pro ženy
1 819

Kód: BIO06199 | Skladem

Blue Therapy Red Algae Uplift zpevňující a vyhlazující krém na den 50 ml + Blue Therapy Red Algae Uplift Night zpevňující noční krém proti vráskám 15 ml + Life Plankton Elixir ochranné regenerační sérum 7 ml + Life Plankton Eye regenerační oční krém 5 ml

1
Zásilkovna
pondělí 10. 5. 2021
Osobní odběr
Již zítra neděle 9. 5. 2021

Popis Biotherm Blue Therapy
Vlastnosti

Vše pro krásně vypadající pleť v jednom balení. Kosmetická sada Biotherm Blue Therapy udělá radost vám nebo jako dárek potěší vaše blízké.

Sada obsahuje:

  • Blue Therapy Red Algae Uplift zpevňující a vyhlazující krém na den 50 ml
  • Blue Therapy Red Algae Uplift Night zpevňující noční krém proti vráskám 15 ml
  • Life Plankton Elixir ochranné regenerační sérum 7 ml
  • Life Plankton Eye regenerační oční krém 5 ml

Vlastnosti:

  • obsahuje miniverze produktů
  • pro redukci vrásek
  • skvěle se hodí jako dárek

Vlastnosti

Typ sady
dárková sada

O značce Biotherm

Biotherm představuje harmonické souznění člověka s přírodou. Ponořte se do vodního světa této jedinečné kosmetiky.

Značka Biotherm je inspirována silou termálních pramenů, minerálů a dalších bioaktivních látek. Jedinečné složení jejích produktů čerpá energii zejména z vody jako přírodního živlu, který stál na samém počátku života.

O účincích přírodního pramene v Pyrenejích se vědělo celá staletí. Někteří věřili, že se jedná o pramen věčného mládí. V 50. letech minulého století však byla zpozorována na povrchu tohoto pramene zvláštní látka, jejíž mimořádné vlastnosti prokázal i následný výzkum Dr. Jose Julliena. Ten spojil své poznatky se zkušenostmi kosmetičky Janine Marissal a společně položili základy značky Biotherm.

Voda je díky své jedinečné biologické charakteristice v optimální souhře s pokožkou člověka, a tím má schopnost ji výjimečným způsobem regenerovat a chránit. Dnes Biotherm reprezentuje jednu z nejkvalitnějších péčí o pleť a pokožku, stejně jako svěží a okouzlující vůně s přírodními akcenty. Otestujte sílu vody i vy.

Recenze Biotherm Blue Therapy