Biotherm Biosource Gelée Micellaire

exfoliační čisticí gel s regeneračním účinkem

1×
Biotherm Biosource Gelée Micellaire exfoliační čisticí gel s regeneračním účinkem
Biotherm Biosource Gelée Micellaire exfoliační čisticí gel s regeneračním účinkem
Biotherm Biosource Gelée Micellaire exfoliační čisticí gel s regeneračním účinkem
150 ml

Kód: BIO2578 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.

Hlídání dostupnosti zboží

Biotherm Biosource Gelée Micellaire
150 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis kosmetiky Biotherm Biosource Gelée Micellaire

Popis:
Biotherm Biosource exfoliační čisticí gel s regeneračním účinkem očistí pleť do hloubky. Jemná zrníčka pronikají hluboko do pleti, kde očišťují póry, usazený maz a nečistoty. Přírodní mikro-perly jemně obrušují pleť a zanechávají ji perfektně vyhlazenou a hebkou. Díky termálnímu planktonu je pleť po umytí nádherně vláčná a pružná. Exfoliační čisticí gel s regeneračním účinkem Biotherm Biosource odhaluje s každým použitím jemnější a vitálněji vzhled vaší pleti.

Účinky:

  • hloubkově hydratuje
  • posiluje kožní bariéru
  • stimuluje regeneraci kožních buněk
  • odstraňuje odumřelé kožní buňky
  • hloubkově čistí
  • vyhlazuje

Složení:

  • přírodní mikro-perly - jemně čistí pleť
  • čistý termální plankton - poskytuje hloubkovou a dlouhotrvající hydrataci, zamezuje ztrátám vody z pleti, zklidňuje, posiluje a má antioxidační vlastnosti

Typ pleti:
Pro všechny typy pleti.

Jak aplikovat:
Naneste na vlhkou pleť, jemně vmasírujte a důkladně opláchněte. Vyhněte se oblasti očí. V případě zasazeni očí okamžitě vypláchněte velkým množstvím vody.

Vlastnosti

Konzistence
gel
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Účinek
exfoliace

O značce Biotherm

Biotherm představuje harmonické souznění člověka s přírodou. Ponořte se do vodního světa této jedinečné kosmetiky.

Značka Biotherm je inspirována silou termálních pramenů, minerálů a dalších bioaktivních látek. Jedinečné složení jejích produktů čerpá energii zejména z vody jako přírodního živlu, který stál na samém počátku života.

O účincích přírodního pramene v Pyrenejích se vědělo celá staletí. Někteří věřili, že se jedná o pramen věčného mládí. V 50. letech minulého století však byla zpozorována na povrchu tohoto pramene zvláštní látka, jejíž mimořádné vlastnosti prokázal i následný výzkum Dr. Jose Julliena. Ten spojil své poznatky se zkušenostmi kosmetičky Janine Marissal a společně položili základy značky Biotherm.

Voda je díky své jedinečné biologické charakteristice v optimální souhře s pokožkou člověka, a tím má schopnost ji výjimečným způsobem regenerovat a chránit. Dnes Biotherm reprezentuje jednu z nejkvalitnějších péčí o pleť a pokožku, stejně jako svěží a okouzlující vůně s přírodními akcenty. Otestujte sílu vody i vy.