Biotherm Aquasourcekosmetická sada XII. pro ženy

Biotherm Aquasource kosmetická sada XII. pro ženy
Biotherm Aquasource kosmetická sada XII. pro ženy
kosmetická sada XII. pro ženy

Kód: BIO05065 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Lait Corporel tělové mléko pro suchou pokožku 100 ml + čisticí a odličovací micelární voda 30 ml + Aquasource regenerační a hydratační gel 15 ml

  • Složení
  • O značce
  • Recenze

Vlastnosti

Typ pleti
smíšená, suchá
Typ sady
kosmetická sada
Věk
pro všechny věkové skupiny

O značce Biotherm

Biotherm představuje harmonické souznění člověka s přírodou. Ponořte se do vodního světa této jedinečné kosmetiky.

Značka Biotherm je inspirována silou termálních pramenů, minerálů a dalších bioaktivních látek. Jedinečné složení jejích produktů čerpá energii zejména z vody jako přírodního živlu, který stál na samém počátku života.

O účincích přírodního pramene v Pyrenejích se vědělo celá staletí. Někteří věřili, že se jedná o pramen věčného mládí. V 50. letech minulého století však byla zpozorována na povrchu tohoto pramene zvláštní látka, jejíž mimořádné vlastnosti prokázal i následný výzkum Dr. Jose Julliena. Ten spojil své poznatky se zkušenostmi kosmetičky Janine Marissal a společně položili základy značky Biotherm.

Voda je díky své jedinečné biologické charakteristice v optimální souhře s pokožkou člověka, a tím má schopnost ji výjimečným způsobem regenerovat a chránit. Dnes Biotherm reprezentuje jednu z nejkvalitnějších péčí o pleť a pokožku, stejně jako svěží a okouzlující vůně s přírodními akcenty. Otestujte sílu vody i vy.

Recenze Biotherm Aquasource