Biotherm Aquasource

kosmetická sada II.

Biotherm Aquasource kosmetická sada II.
Biotherm Aquasource kosmetická sada II.
Biotherm Aquasource kosmetická sada II.
kosmetická sada II.

Kód: BIO05063 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: denní péče pro suchou pleť Aquasource 50 ml + čistící pěna pro suchou pleť Biosource 20 ml + noční uvolňující péče pro všechny typy pleti Aquasource 20 ml

Biotherm Aquasource
kosmetická sada II.

Vlastnosti

Typ pleti
suchá
Typ sady
kosmetická sada
Věk
pro všechny věkové skupiny

O značce Biotherm

Biotherm představuje harmonické souznění člověka s přírodou. Ponořte se do vodního světa této jedinečné kosmetiky.

Značka Biotherm je inspirována silou termálních pramenů, minerálů a dalších bioaktivních látek. Jedinečné složení jejích produktů čerpá energii zejména z vody jako přírodního živlu, který stál na samém počátku života.

O účincích přírodního pramene v Pyrenejích se vědělo celá staletí. Někteří věřili, že se jedná o pramen věčného mládí. V 50. letech minulého století však byla zpozorována na povrchu tohoto pramene zvláštní látka, jejíž mimořádné vlastnosti prokázal i následný výzkum Dr. Jose Julliena. Ten spojil své poznatky se zkušenostmi kosmetičky Janine Marissal a společně položili základy značky Biotherm.

Voda je díky své jedinečné biologické charakteristice v optimální souhře s pokožkou člověka, a tím má schopnost ji výjimečným způsobem regenerovat a chránit. Dnes Biotherm reprezentuje jednu z nejkvalitnějších péčí o pleť a pokožku, stejně jako svěží a okouzlující vůně s přírodními akcenty. Otestujte sílu vody i vy.