Biotherm Aquasource

kosmetická sada I.

Biotherm Aquasource kosmetická sada I.
Biotherm Aquasource kosmetická sada I.
Biotherm Aquasource kosmetická sada I.

Kód: BIO05165 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: výživný a hydratační krém pro suchou pleť Biotherm Aquasource 50 ml + čisticí pěna Biosource 50 ml + tonikum Biosource 100 ml + noční péče Aquasource Night Spa 20 ml

Biotherm Aquasource

Vlastnosti

Kdy používat
na den
Konzistence
krém, pěna
Podle problému pleti
hydratace, výživa a dehydratace
SPF
bez SPF
Typ pleti
suchá
Typ sady
kosmetická sada
Účinek
hydratace, výživa
Věk
pro všechny věkové skupiny

O značce Biotherm

Biotherm představuje harmonické souznění člověka s přírodou. Ponořte se do vodního světa této jedinečné kosmetiky.

Značka Biotherm je inspirována silou termálních pramenů, minerálů a dalších bioaktivních látek. Jedinečné složení jejích produktů čerpá energii zejména z vody jako přírodního živlu, který stál na samém počátku života.

O účincích přírodního pramene v Pyrenejích se vědělo celá staletí. Někteří věřili, že se jedná o pramen věčného mládí. V 50. letech minulého století však byla zpozorována na povrchu tohoto pramene zvláštní látka, jejíž mimořádné vlastnosti prokázal i následný výzkum Dr. Jose Julliena. Ten spojil své poznatky se zkušenostmi kosmetičky Janine Marissal a společně položili základy značky Biotherm.

Voda je díky své jedinečné biologické charakteristice v optimální souhře s pokožkou člověka, a tím má schopnost ji výjimečným způsobem regenerovat a chránit. Dnes Biotherm reprezentuje jednu z nejkvalitnějších péčí o pleť a pokožku, stejně jako svěží a okouzlující vůně s přírodními akcenty. Otestujte sílu vody i vy.