Biotherm Aquasource Everplump

kosmetická sada II.

Biotherm Aquasource Everplump kosmetická sada II.
Biotherm Aquasource Everplump kosmetická sada II.
Biotherm Aquasource Everplump kosmetická sada II.

Kód: BIO05166 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: hydratační krém pro okamžité vyhlazení pleti Aquasource Everplump 50 ml + hydratační tonikum Biosource 100 ml + čisticí pěna pro normální až smíšenou pleť Biosource 50 ml + noční péče Aquasource Night Spa 20 ml

Biotherm Aquasource Everplump

Vlastnosti

Kdy používat
na den, na noc
Konzistence
emulze, pěna, tonikum
Podle problému pleti
regenerace a obnova hutnosti
SPF
bez SPF
Typ pleti
normální, smíšená
Typ sady
kosmetická sada
Účinek
anti-age, regenerace
Věk
pro všechny věkové skupiny

O značce Biotherm

Biotherm představuje harmonické souznění člověka s přírodou. Ponořte se do vodního světa této jedinečné kosmetiky.

Značka Biotherm je inspirována silou termálních pramenů, minerálů a dalších bioaktivních látek. Jedinečné složení jejích produktů čerpá energii zejména z vody jako přírodního živlu, který stál na samém počátku života.

O účincích přírodního pramene v Pyrenejích se vědělo celá staletí. Někteří věřili, že se jedná o pramen věčného mládí. V 50. letech minulého století však byla zpozorována na povrchu tohoto pramene zvláštní látka, jejíž mimořádné vlastnosti prokázal i následný výzkum Dr. Jose Julliena. Ten spojil své poznatky se zkušenostmi kosmetičky Janine Marissal a společně položili základy značky Biotherm.

Voda je díky své jedinečné biologické charakteristice v optimální souhře s pokožkou člověka, a tím má schopnost ji výjimečným způsobem regenerovat a chránit. Dnes Biotherm reprezentuje jednu z nejkvalitnějších péčí o pleť a pokožku, stejně jako svěží a okouzlující vůně s přírodními akcenty. Otestujte sílu vody i vy.