BiothermAquasource dárková sada (na obličej)

1×
Biotherm Aquasource dárková sada (na obličej)
Biotherm Aquasource dárková sada (na obličej)
dárková sada (na obličej)

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: BIO06197

Aquasource regenerační a hydratační gel 50 ml + Life Plankton Elixir ochranné regenerační sérum 7 ml + Aquasource Night Spa noční pleťový balzám 20 ml

Vše pro krásně vypadající pleť v jednom balení. Kosmetická sada Biotherm Aquasource udělá radost vám nebo jako dárek potěší vaše blízké.

Sada obsahuje:

  • Aquasource regenerační a hydratační gel 50 ml
  • Life Plankton Elixir ochranné regenerační sérum 7 ml
  • Aquasource Night Spa noční pleťový balzám 20 ml

Vlastnosti:

  • obsahuje miniverze produktů
  • pro redukci vrásek
  • skvěle se hodí jako dárek

Vlastnosti

Typ sady
dárková sada

Biotherm představuje harmonické souznění člověka s přírodou. Ponořte se do vodního světa této jedinečné kosmetiky.

Značka Biotherm je inspirována silou termálních pramenů, minerálů a dalších bioaktivních látek. Jedinečné složení jejích produktů čerpá energii zejména z vody jako přírodního živlu, který stál na samém počátku života.

O účincích přírodního pramene v Pyrenejích se vědělo celá staletí. Někteří věřili, že se jedná o pramen věčného mládí. V 50. letech minulého století však byla zpozorována na povrchu tohoto pramene zvláštní látka, jejíž mimořádné vlastnosti prokázal i následný výzkum Dr. Jose Julliena. Ten spojil své poznatky se zkušenostmi kosmetičky Janine Marissal a společně položili základy značky Biotherm.

Voda je díky své jedinečné biologické charakteristice v optimální souhře s pokožkou člověka, a tím má schopnost ji výjimečným způsobem regenerovat a chránit. Dnes Biotherm reprezentuje jednu z nejkvalitnějších péčí o pleť a pokožku, stejně jako svěží a okouzlující vůně s přírodními akcenty. Otestujte sílu vody i vy.