Přejít na hlavní obsah

PEČUJÍCÍ RUTINY NA MÍRU OD BIOTHERM

RUTINA PRO REGENERACI PLETI

Biotherm Life Plankton™


Objevte mimořádné regenerační vlastnosti Life Plankton™, mikroorganismu přírodního původu z francouzských Pyrenejí. Na čistou pleť aplikujte regenerační sérum Life Plankton™ Elixir s vysokým obsahem této látky, které pleť obnovuje, posiluje a chrání.

Následně doplňte svůj rituál hydratačním balzámem, očním krémem či speciálními ampulemi pro maximální efekt vaší péče.

RUTINA PROTI VRÁSKÁM A STÁRNUTÍ PLETI

Biotherm Blue Therapy


Předčasné znaky stárnutí vyžadují efektivní anti-age péči. Svůj rituál zahajte nanesením čistící pěny a následně pro maximální účinek používejte denní i noční krém Blue Therapy Red Algae Uplift, které se díky odlišným texturám skvěle doplňují. Pleť díky tomu zpevní a vyhladí jemné linky. Nezapomínejte ani na přípravek pro specifickou a citlivou pleť okolí očí.

Pokud vás trápí náhlé potíže s pletí, vyzkoušejte také intenzivní zpevňující 28denní kúru.

RUTINA PRO HYDRATACI PLETI

Biotherm AquasourceHydratovaná pleť je pevnější, odolnější vůči negativním vlivům a vypadá zdravěji. Biotherm nabízí jednoduchou rutinu pro intenzivní hydrataci. Nezbytnou součástí je tonikum Biosource, které pleť zvláční a zbaví nečistot. Vaši denní a noční péči pak bude tvořit řada Aquasource, typická lehkou texturou a rychlým vstřebáním - použijte postupně sérum, denní/noční a oční krém.

RUTINA PÉČE O PLEŤ PRO MUŽE

Biotherm Homme


I mužská pleť si zaslouží zůstat hydratovaná, zbavená nečistot a regenerovaná. Kromě čistícího gelu byste proto měli každý den používat hydratační péči Aquapoweru, která udržuje pleť vyživenou a pružnou po celý den. S přibývajícím věkem je ale stejně důležitá i regenerační péče řady Force Supreme, jež pleti navrací pevnost a bojuje se známkami stárnutí.

Pokud se pravidelně holíte, oceníte rovněž zklidňující a hydratační balzám Ultra Confort.