Nejoblíbenější kolekce od Biotherm

Po miliony let byly horké prameny francouzských Pyrenejí uznávané jako „zdroj mládí“. O několik set let později biologové z laboratoří Biotherm odhalili jejich tajemství: Life Plankton, mikroorganismus s mimořádnými regeneračními vlastnostmi. Ten je nyní k dispozici ve své dosud nejvyšší koncentraci – v obnovující pleťové vodě Life Plankton™ Essence. Její účinky ještě znásobíte s novým sérem Life Plankton™ Elixir, které doplní váš každodenní omlazující rituál.

celý text skrýt text

Zabránit předčasnému stárnutí vyžaduje efektivní anti-age péči. Zmírněte jemné linky a rozjasněte svou pleť s pečující řadou značky Biotherm pro všechny typy pleti. Najděte si svůj oblíbený krém z řady Blue Therapy, jenž zacílí na vaše konkrétní potřeby a dosáhne tak ideálního výsledku.

celý text skrýt text

Je důležité, aby krém pro suchou pleť dodal potřebnou hydrataci bez nežádoucího zatížení. Intenzivní vyživující krémy od značky Biotherm mají proto zjemňující a zároveň hydratační účinky. Řada Aquasource dopřává suché pleti tu nejlepší péči s nepřekonatelnými výsledky, a navíc je speciálně navržená tak, aby minimalizovala negativní vliv ovzduší na kůži. Objevte celou hydratační řadu Biotherm.

celý text skrýt text

Produkty značky Biotherm obsahují jedinečné ingredience z termálních pramenů, a proto jsou vhodné k péči o všechny typy pokožky. Dopřejte svému tělu hydrataci s ikonickým tělovým mlékem Lait Corporel a podlehněte kouzlu hebké a pružné pokožky. Prohlédněte si kompletní tělovou péči Biotherm.

celý text skrýt text

Mužská pleť si zaslouží zůstat hydratovaná, odolná proti stresu a zbavená nečistot vlivem moderního způsobu života. Objevte svět řady Biotherm Homme, která nabízí kompletní péči o mužskou pleť, a zkombinujte ji s produkty Aquapower pro každodenní hydrataci.

celý text skrýt text