Nejoblíbenější kolekce od Biotherm

Biotherm Life Plankton™


Po miliony let byly horké prameny francouzských Pyrenejí uznávané jako "zdroj mládí". O několik set let později biologové z laboratoří Biotherm odhalili jejich tajemství: Life Plankton™, mikroorganismus s mimořádnými regeneračními vlastnostmi.

Nyní je Life Plankton™ k dispozici ve své dosud nejvyšší koncentraci - v obnovující pleťové vodě Life Plankton™ Essence. Objevte regenerační sílu Life Plankton™ s novým sérem Life Plankton™ Elixir, které doplní váš každodenní omlazující rituál.

celý text skrýt text

Biotherm Blue TherapyPředčasné stárnutí vyžaduje efektivní anti-age péči. Zmírněte jemné linky a rozjasněte svou pokožku s pečující řadou značky Biotherm pro všechny typy pleti. Najděte si svůj oblíbený krém řady Blue Therapy, jenž zacílí na vaše konkrétní potřeby a dosáhne tak ideálního výsledku.

celý text skrýt text

Biotherm AquasourceHydratační krém pro velmi suchou pokožku musí pleť hydratovat, aniž by ji nadměrně zatěžoval. Intenzivní vyživující krémy od značky Biotherm proto mají zjemňující a zároveň hydratační účinky. Řada Aquasource dopřává suché pleti tu nejlepší péči s nepřekonatelnými výsledky, a navíc je speciálně navržená tak, aby minimalizovala negativní vliv ovzduší na vaši pokožku.

celý text skrýt text

Biotherm Lait CorporelProdukty značky Biotherm obsahují jedinečné ingredience z termálních pramenů, a proto jsou vhodné k péči o všechny typy pleti. Dopřejte svému tělu hydrataci s ikonickým tělovým mlékem Lait Corporel a podlehněte kouzlu hebké a pružné pokožky.

celý text skrýt text

Biotherm HommeMužská pleť si zaslouží zůstat hydratovaná, odolná proti stresu a zbavená nečistot vlivem moderního způsobu života. Objevte svět řady Biotherm Homme, která nabízí kompletní péči o mužskou pleť, a zkombinujte ji s produkty Aquapower pro každodenní hydrataci.

celý text skrýt text

Máte vybráno

  • Pleť
  • Biotherm
Filtr

Cenové rozpětí

Pro koho?

Dárky a akce

Hodnocení

  •   57
  •   3
Nejprodávanější