Biorepair Plus Sensitive, pasta obnovující zubní sklovinu pro citlivé zuby | notino.cz

Biorepair Plus Sensitive

pasta obnovující zubní sklovinu pro citlivé zuby

Biorepair Plus Sensitive pasta obnovující zubní sklovinu pro citlivé zuby
Biorepair Plus Sensitive pasta obnovující zubní sklovinu pro citlivé zuby
Biorepair Plus Sensitive pasta obnovující zubní sklovinu pro citlivé zuby
75 ml
135

Kód: BRP1262 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis kosmetiky Biorepair Plus Sensitive

Popis:
Zubní pasta pro citlivé zuby Biorepair Plus Sensitive je absolutní novinkou v oblasti zubní hygieny. Obsahuje inovativní a patentovanou technologii s revoluční účinnou látkou microRepair. Tato látka je schopna na povrchu zubu znovu vybudovat povrchovou vrstvu velmi podobnou zubní sklovině, která dokáže vaše zuby ochránit před zubním kazem.
Zubní sklovina je základem zdraví zubu. Každý den je však ohrožena hned několika faktory, jako je přirozené opotřebení – stárnutí zubu, mechanické opotřebení – při nesprávném čištění zubů nebo při používání tvrdých kartáčků a erozí nápojů a potravin, zejména pokud obsahují kyseliny. Tyto neustálé útoky spolu s vytvářením plaku na zubech ohrožují zubní sklovinu a tím i zdraví a krásu vašich zubů. Poškození zubní skloviny je nevratná záležitost, zubní sklovina se znovu sama nevytváří a proto je nutné, aby každodenní péče o vaše zuby obsahovala i ochranné a posilující prvky.
Ošetřující zubní pasta Plus Sensitive neobsahuje fluor, parabeny ani brusné částice, proto je její složení vhodné i pro děti. Její účinné složení založené na speciální technologii podporuje optimální remineralizaci skloviny a tím i její regeneraci. Navíc ukládá na zuby speciální povrch podobný zubní sklovině, který zuby spolehlivě chrání. Pasta snižuje citlivost zubů a dásní na studené a teplé nápoje, rychle a bezpečně ulevuje od bolesti a poškozenou sklovinu účinně opravuje. Vaše zuby budou po pravidelném používání této pasty silné, zdravé a přirozeně krásné. Dopřejte si luxusní zubní pastu, která zuby dokonale ošetří!

Účinky:

  • chrání zuby před zubním kazem
  • obnovuje na zubech povrch podobný zubní sklovině
  • posiluje a chrání zuby
  • má velmi šetrné složení
  • podporuje remineralizaci zubní skloviny
  • snižuje citlivost zubů a dásní
  • ulevuje od bolesti při poškozené zubní sklovině
  • opravuje porušená místa zubní skloviny

Složení:

  • MicroRepair jsou krystaly hydroxyapatitu zinku, jehož složení je velmi podobné jako u zubní skloviny - při čištění je tato látka schopna znovu na povrchu zubu vybudovat ochrannou vrstvu velmi podobnou zubní sklovině.

Typ zubů:
Pro citlivé zuby s poškozenou zubní sklovinou.

Jak aplikovat:
Doporučujeme používat pastu alespoň dvakrát denně na citlivé zuby po jídle. Pokud jsou zuby velmi citlivé, můžete zuby ošetřit jemnou masáží. Naneste trochu pasty na prst a jemně masírujte citlivé místo po dobu třiceti vteřin. Poté ústa důkladně vypláchněte.

 

O značce Biorepair

Italská značka BioRepair nabízí inovativní přípravky pro ústní hygienu. Všechny zubní pasty a ústní vody obsahují patentovanou bioaktivní složku MICROREPAIR®, která aktivně remineralizuje povrch zubů, vyplňuje drobné nerovnosti a vady a obnovuje tak strukturu zubů.

Pravidelné používání přípravků BioRepair pomáhá obnovit zubní sklovinu a uzavřít zubní kanálky, které způsobují bolestivé odhalení zubních krčků. Výrobky BioRepair mají antibakteriální účinky, pomáhají předcházet vzniku zubního kazu, plaku a kamene. Zároveň jsou vhodné pro udržování příjemně svěžího dechu.

Vyzkoušejte i vy revoluci v péči o zuby s přípravky značky BioRepair!

Menu