BiorepairOral Care voskovaná dentální nit

Biorepair Oral Care voskovaná dentální nit
Biorepair Oral Care voskovaná dentální nit
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
107

Ušetříte 10%
40 m
96

Kód: BRP1306 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Biorepair Oral Care

Popis:
Voskovaná dentální nit Biorepair Oral Care je praktická pomůcka k udržení krásných a zdravých zubů. Nit pomůže rychle a spolehlivě odstranit nečistoty ze všech míst v ústní dutině, kam se kartáček a mezizubní kartáček nedostane. Ve spojení s pravidelným používáním zubní pasty tak docílíte účinné ochrany vašich zubů proti plaku a zubnímu kazu.
Dentální nit Dental Floss je napuštěna voskem, díky čemuž jsou jednotlivá vlákna k sobě slisovaná a nit se velmi dobře dostává i mezi zuby, které jsou posazeny blízko sebe. Jakmile se nit mezi zuby dostane, vlákna se rozdělí a dokonale tak vyčistí celý mezizubní prostor i plošku zubu.
Nit Oral Care obsahuje ve svých vláknech inovativní a patentovanou technologii s revoluční účinnou látkou microRepair. Tato látka dokáže jedinečným způsobem vaše zuby ochránit před zubním kazem. Balení obsahuje 40 m dentální nitě, která zajistí, aby byly vaše zuby zdravé, čisté a váš dech byl dokonale svěží. 
Zubní nit můžete díky malému balení nosit neustále při sobě a kdykoliv tak odstranit ze zubů jídlo, které vám na nich nepříjemně uvízlo. Váš úsměv bude zářivý a dokonale přitažlivý například i po večeři v restauraci. Bude vám stačit malá chvilka u zrcadla, aby vaše zuby byly opět krásné a přitažlivé. Zubní hygiena je důležitou součástí každého dne, která vás ochrání před pachem z úst a zanechá naše zuby a dásně čisté a ošetřené. Pečujte o své zuby, aby váš úsměv byl zářivý!

Účinky:

  • pomáhá udržovat zuby a dásně zdravé a krásné
  • vyčistí zuby od zbytku jídla a zubního plaku
  • pronikne i do mezizubních prostor, kam se nedostane kartáček
  • zajistí čisté zuby a svěží dech
  • chrání zubní sklovinu před účinky ústních kyselin
  • malé balení můžete mít neustále po ruce
  • pomůže zajistit zářivý úsměv
  • udrží zuby čisté a přitažlivé po celý den
  • díky rozdělujícím se vláknům obsáhne větší plochu zubu

Složení:

  • MicroRepair jsou krystaly hydroxyapatitu zinku, jehož složení je velmi podobné jako u zubní skloviny - při čištění je tato látka schopna znovu na povrchu zubu vybudovat ochrannou vrstvu velmi podobnou zubní sklovině.

Jak používat:
Vytáhněte asi 40 cm nitě a odřízněte ji pomocí ostré části na balení. Obtočte oba konce nitě kolem prostředního prstu každé ruky tak, aby mezi prsty zbylo alespoň 10 cm nitě. Takto napnutou nití, pomocí palce opatrně čistěte zuby v mezizubních prostorech a po celé jejich ploše nahoru a dolů, až mírně pod okraj dásně. Používejte každý den, kdykoliv budete potřebovat.

O značce Biorepair

Italská značka BioRepair nabízí inovativní přípravky pro ústní hygienu. Všechny zubní pasty a ústní vody obsahují patentovanou bioaktivní složku MICROREPAIR®, která aktivně remineralizuje povrch zubů, vyplňuje drobné nerovnosti a vady a obnovuje tak strukturu zubů.

Pravidelné používání přípravků BioRepair pomáhá obnovit zubní sklovinu a uzavřít zubní kanálky, které způsobují bolestivé odhalení zubních krčků. Výrobky BioRepair mají antibakteriální účinky, pomáhají předcházet vzniku zubního kazu, plaku a kamene. Zároveň jsou vhodné pro udržování příjemně svěžího dechu.

Vyzkoušejte i vy revoluci v péči o zuby s přípravky značky BioRepair!

Recenze Biorepair Oral Care