Biorepair Oral Care mezizubní kartáčky 4 ks

   Značka: Biorepair

   Varianty Biorepair Oral Care

   • Biorepair Oral Care mezizubní kartáčky 4 ks 0,9 PHD 2,4 mmmezizubní kartáčky 4 ks 

    Toto zboží není momentálně k dispozici.

    0,9 PHD 2,4 mm
    Kód: BLX1216

   • Biorepair Oral Care mezizubní kartáčky 4 ks 1,1 PHD 3,0 mmmezizubní kartáčky 4 ks 

    Toto zboží není momentálně k dispozici.

    1,1 PHD 3,0 mm
    Kód: BLX1217

    129 Kč

    Hlídat dostupnost

   Další produkty Biorepair Oral Care

   Nahoru

   Popis kosmetiky Biorepair Oral Care

   Hodnocení

   Jednoduchost aplikace

   Kosmetická kvalita

   Spokojenost s výsledkem

   Popis:

   Zubní kartáčky pro mezizubní čištění Biorepair Oral Care mezizubní kartáčky jsou skvělým pomocníkem pro udržení zdraví, čistoty a krásy vašich zubů. Zubní kaz představuje jedno z nejčastějších lidských onemocnění, kterým trpí až 90 % populace. Mezizubní prostor je místo, které je obvykle jako první zasaženo onemocněním zubního kazu, protože je těžko přístupný a ani při pravidelné hygieně běžný zubní kartáček nedokáže v této oblasti zuby dokonale vyčistit.
   Mezizubní kartáčky Oral Care jsou tou nejvhodnější volbou pro dokonalé čištění mezizubních prostor. Nenechte se odradit případným krvácením dásní. Krvácení znamená citlivost vašich dásní a tedy i zánět, který ve vaší ústní dutině probíhá z důvodu zůstatku nečistot mezi zuby. Krvácení po pravidelném používání kartáčků ustane většinou do týdne.
   Používání mezizubních kartáčků by mělo být součástí každodenní hygieny. Pokud navštěvujete zubního hygienika, zcela jistě vám kartáčky doporučil a předvedl vám, jak je používat. Čištění mezizubním kartáčkem stačí jednou denně a to pohybem tam a zpátky. Vyčistíte tak zbytky jídel i plak, který je nebezpečný pro zdraví a krásu vašich zubů. Dopřejte si kvalitní kartáčky, které vaše zuby spolehlivě ochrání!

   Účinky:

   • udržují zdraví, čistotu a krásu zubů
   • dokonale čistí mezizubní prostory
   • pomáhají odstraňovat záněty dásní
   • odstraňují plak a zbytky jídel
   • spolehlivě zuby chrání

   Jak používat:

   Používejte alespoň jednou denně, nejlépe večer po jídle. Důkladně zasouvejte kartáček postupně do všech mezizubních prostor a odstraňte všechen plak a zbytky jídla. Po použití kartáčku vypláchněte ústa ústní vodou.

   Nahoru

   O značce Biorepair

   Značka BioRepair patří do portfolia italské společnosti Coswell, která dlouhodobě úspěšně působí na trhu osobní péče, vůní a kosmetiky. Inovativní řadu přípravků pro citlivé zuby, unikátní obsahem patentované bioaktivní formule MICROREPAIR® obnovující zubní sklovinu, vyvinula společnost ve spolupráci s Univerzitou Boloň.Unikátní formule MICROREPAIR® se skládá z mikročástic hydroxyapatitu, přirozené součásti zubní skloviny a zuboviny, a aktivujícího zinku. Přípravky BioRepair tak dokáží remineralizovat zubní sklovinu, překrýt její nerovnosti a drobná poškození ochrannou vrstvou a obnovit její strukturu.Při pravidelném používání produktů z řady BioRepair dochází ke skutečně účinné revitalizaci struktury zuboviny (dentinu) a uzavření kanálků, způsobujících bolestivost odhalených zubních krčků. Současně BioRepair působí antibakteriálně a poskytuje prevenci vzniku zubního plaku, kazu a kamene. V neposlední řadě pak produkty BioRepair zajišťují ochranu před nežádoucím zápachem z ústní dutiny díky pohlcování sirných sloučenin mikročásticemi hydroxyapatitu.Řada BioRepair zahrnuje několik druhů zubních past, sloužících nejen k péči o citlivé zuby, ale například také k jejich účinnému a citlivému bělení, a vysoce kvalitní ústní vody, zubní kartáčky a nitě, dopomáhající žádanému účinku.

   Nahoru

   Hodnocení Biorepair Oral Care

   Co si o Biorepair Oral Care myslíte vy?

   Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


   Hodnocení *

   1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

   1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

   1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší   parfums.cz mění jméno na notinoNew me