Bione CosmeticsCannabis balzám na paty

Bione Cosmetics Cannabis balzám na paty
Bione Cosmetics Cannabis balzám na paty
Doprava zdarma
150 ml
152

Kód: BCO0673 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Bione Cosmetics Cannabis
Vlastnosti

Salicylový balzám na paty je zcela unikátní produkt na ošetření ztvrdlé pokožky pat, nohou, kolen nebo loktů. Pokožku zvláční, promastí a nasytí ji kyselinou salicylovou, která postupně jemně odstraňuje ztvrdlou pokožku na požadovaných místech.

Účinky:

  • odstraňuje a zjemňuje ztvrdlá místa na pokožce

Složení:

  • kyselina salicylová
  • vitamin E
  • arganový, kokosový a ricinový olej, včelí vosk – zjemňují
  • neobsahuje parabeny nebo ropné produkty

Jak aplikovat:
Naneste potřebné množství balzámu na pokožku se ztvrdlými místy a pečlivě vmasírujte, nejlépe ráno a nasaďte si silnější bavlněné ponožky. Ošetřená a vlhká pokožka po celý den podléhá změkčovacímu procesu, již večer je patrný výsledek – část ztvrdlé pokožky se setře do ponožek a další její část snadno odstraníte za pomoci teplé vody a kartáčku. Takto pokračujte až do požadovaného změkčení ztvrdlé kůže.

Upozornění:
Doporučujeme při aplikaci balzámu použití ochranných rukavic, aby nedocházelo k nežádoucímu působení i na jemnou pokožku rukou, kde to není požadováno. Pokud však budete přípravek aplikovat bez ochranných rukavic, odstraňte pečlivě všechny zbytky balzámu z rukou za použití mýdla, teplé vody a kartáčku. Používejte uvážlivě, jen dle potřeby a občasně. Nesmí být použito jinak než dle doporučení. Obsahuje kyselinu salicylovou. Nevhodné pro děti do 3 let.

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky
Aktivní látky
kyselina salicylová, arganový olej, vitamin E

O značce Bione Cosmetics

Značka Bione Cosmetics patří do portfolia české společnosti Drogerex, která se věnuje výrobě, prodeji a distribuci kosmetiky a drogistického zboží. Ve složení produktů Bione Cosmetics nenajdete žádné zbytečné ingredience. Důraz je kladen na funkčnost, nikoliv kvantitu.

Bione Cosmetics výrabí i produkty označené jako „BIO“. Neobsahují silikony, parabeny, alkylfenoly, ropné deriváty ani jiné potenciálně škodlivé látky. Díky tomu je mohou používat i lidé trpící různými dermatologickými potížemi.

Přípravky Bione Cosmetics jsou vyvíjeny na základě nejnovějších vědeckých poznatků a před uvedením na trh procházejí přísným testováním, které neprobíhá na zvířatech. Přírodní kosmetika Bione Cosmetics je účinná, bezpečná a ekologicky šetrná. Zaujme všechny, kteří chtějí přispět k ochraně životního prostředí a shánějí kvalitu za rozumnou cenu.

Recenze Bione Cosmetics Cannabis