Bione Cosmetics Avena Sativavyživující sérum pro citlivou pleť

Bione Cosmetics Avena Sativa vyživující sérum pro citlivou pleť
Bione Cosmetics Avena Sativa vyživující sérum pro citlivou pleť
40 ml
139

Kód: BCO00928 | Skladem
1
U Vás kurýrem PPL
Již zítra čtvrtek 4. 6. 2020
Osobní odběr
již dnes

Popis produktu Bione Cosmetics Avena Sativa
Vlastnosti

Pleťové sérum Bione Cosmetics Avena Sativa představuje přípravek s vysokým obsahem účinných látek. Díky tomu poskytuje vaší pleti tu nejluxusnější péči.

Jak používat:
Sérum můžete používat pod denní a/nebo noční krém, popřípadě samostatně. Přiměřené množství séra jemně vklepejte konečky prstů do čisté pleti.

Vlastnosti

Typ pleti
citlivá, problematická, suchá, atopická a ekzematická

O značce Bione Cosmetics

Značka Bione Cosmetics patří do portfolia české společnosti Drogerex, která se věnuje výrobě, prodeji a distribuci kosmetiky a drogistického zboží. Ve složení produktů Bione Cosmetics nenajdete žádné zbytečné ingredience. Důraz je kladen na funkčnost, nikoliv kvantitu.

Bione Cosmetics výrabí i produkty označené jako „BIO“. Neobsahují silikony, parabeny, alkylfenoly, ropné deriváty ani jiné potenciálně škodlivé látky. Díky tomu je mohou používat i lidé trpící různými dermatologickými potížemi.

Přípravky Bione Cosmetics jsou vyvíjeny na základě nejnovějších vědeckých poznatků a před uvedením na trh procházejí přísným testováním, které neprobíhá na zvířatech. Přírodní kosmetika Bione Cosmetics je účinná, bezpečná a ekologicky šetrná. Zaujme všechny, kteří chtějí přispět k ochraně životního prostředí a shánějí kvalitu za rozumnou cenu.

Recenze Bione Cosmetics Avena Sativa