Biolage R.A.W. Upliftkosmetická sada I. (pro jemné až normální vlasy) pro ženy

Biolage R.A.W. Uplift kosmetická sada I. (pro jemné až normální vlasy) pro ženy
Biolage R.A.W. Uplift kosmetická sada I. (pro jemné až normální vlasy) pro ženy
kosmetická sada I. (pro jemné až normální vlasy) pro ženy

Kód: BRA02581 | Toto zboží není momentálně k dispozici

šampon 325 ml + kondicionér 325 ml + 1x svíčka

Dárek pro vás
Využijte dopravu zdarma na veškeré objednávky.

Vlastnosti

Typ vlasů
jemné vlasy, normální vlasy
Účinek
lesk a hebkost, objem vlasů
Typ sady
výhodné balení

O značce Biolage

Profesionální od přírody. Poctivá z přesvědčení. Taková je vlasová kosmetika Biolage, která pro své produkty využívá rostlinné složky a bohaté zkušenosti kadeřnických mistrů. Produkty Biolage vynikají svou účinností, přinášejí skvělé výsledky a zároveň jsou k vlasům šetrné.

Za vznikem značky Biolage stojí Arnie Miller, který v roce 1990 dostal nápad využít sílu přírody k výživě a ochraně vlasů. Hodnoty značky v sobě skrývají víru v přirozenost, udržitelnost, upřímnost a ve zdraví. Velký důraz je kladen na použití přírodních materiálů a šetrnost k životnímu prostředí. 

Ještě více přírodních ingrediencí, recyklované lahve a ekologicky odbouratelné složení nabízí řada Biolage R.A.W  – real, authentic, wholesome. Jde o skvělou volbu pro každého, komu záleží na ekologii a zároveň touží po dokonalých vlasech.

Spolu s produkty z řady Biolage R.A.W zákazníci milují Biolage šampon Essentials VolumeBloom, který dodá objem i těm nejjemnějším vlasům, Biolage kondicionér Essentials HydraSource, díky němuž budou vaše vlasy dokonale vyživené, nebo řadu Biolage Keratindose pro citlivé vlasy.

Recenze Biolage R.A.W. Uplift