Biolage RAW

Skutečná, autentická, blahodárná. To je vlasová kosmetika Biolage R.A.W., přírodní kolekce značky Biolage. Všechny produkty z kolekce jsou šetrné k životnímu prostředí, ve 100% recyklovaném balení a s biologicky odbouratelným složením. 

 

 

R.A.W je zkratkou anglických slov real, authentic, wholesome, což v sobě skrývá filozofii celé kolekce. Real znamená přírodní složení bez sulfátů, silikonů a parabenů. Authentic značí transparentní složení, jelikož u každého produktu přesně víte, co obsahuje a odkud jednotlivé ingredience pocházejí. A wholesome? Blahodárné účinky, díky nimž budou vaše vlasy zdravé a oslnivě krásné.

 

V kolekci Biolage R.A.W najdete péči pro všechny typy vlasů, například šampon Biolage R.A.W Uplift, jenž dodá vlasům objem, vyživující kondicionér Biolage R.A.W Nourish, který pečuje o suché vlasy, nebo jílovou masku Biolage R.A.W Uplift, díky níž vaše vlasy získají zpět ztracenou krásu a vitalitu.

 

Biolage R.A.W je skvělou volbou pro každého, komu záleží na ekologii a zároveň touží po dokonalých vlasech. Protože i vlasy chtějí jíst zdravě.

celý text skrýt text