Bioderma Sensibio H2O

kosmetická sada II.

Bioderma Sensibio H2O kosmetická sada II.
Bioderma Sensibio H2O kosmetická sada II.
Bioderma Sensibio H2O kosmetická sada II.

Kód: BIR2213 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: micelární voda pro citlivou pleť 250 ml + oční gel pro citlivou pleť 15 ml + zklidňující krém pro citlivou pleť se sklonem k začervenání Sensibio AR 40 ml + kosmetická taška

Bioderma Sensibio H2O

Vlastnosti

Typ pleti
citlivá, normální, smíšená
Typ sady
kosmetická sada
Věk
pro všechny věkové skupiny

O značce Bioderma

Dermokosmetika Bioderma si zakládá na znalosti kůže a jejích biologických mechanismů. Tento vědecký přístup zaručuje takové složení produktů, které je přesně cíleno na různý typ nebo problém pleti. Kosmetika Bioderma neobsahuje dermatologicky závadné ingredience jako parabeny, ftaláty nebo formaldehydy. Složení všech produktů se skládá pouze z čistých aktivních ingrediencí, které se nachází v samotné kůži, a proto značka Bioderma zaručuje perfektní snášenlivost svých přípravků. Všechny produkty péče o pleť a pokožku prošly klinickými studiemi a vznikly za dohledu expertů z oborů dermatologie, alergologie a toxikologie.

Od svého vzniku v roce 1970 má značka na kontě několik patentů. Například micelární voda Bioderma Sensibio je vůbec první vzniklou čisticí vodou v historii a také se dodnes řadí mezi nejoblíbenější. Produktová řada Bioderma Sébium zase obsahuje patentovaný Fluidactiv komplex, jenž efektivně bojuje proti všem projevům mastné a problematické pleti.

V portfoliu značky naleznete promyšlenou péči o kůži celého těla. A co je důležité – Bioderma neposkytuje pouze dočasnou úlevu, ale řeší vždy přímo příčinu problému. Zajistěte dokonalou péči své pleti a pokožce i vy!