Bioderma Photoderm KID Sprejochranný sprej pro děti SPF 50+

9×
Bioderma Photoderm KID Sprej ochranný sprej pro děti SPF 50+
Bioderma Photoderm KID Sprej ochranný sprej pro děti SPF 50+
200 ml
605

Kód: BIR0790 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis produktu Bioderma Photoderm KID Sprej
Vlastnosti

Hledáte způsob, jak co nejúčinněji ochránit citlivou dětskou pokožku před sluníčkem? Bioderma Photoderm Kid přináší maximální ochranu před sluníčkem v praktickém balení ve spreji.

Díky unikátnímu patentu buněčné bioochrany™ v kombinaci se slunečními filtry chrání pokožku a zaručí jí tak potřebnou ochranu. Navíc jsou zde zesíleny mechanismy, které pokožku reparují a obnovují.

Vlastnosti:

  • poskytuje maximální sluneční ochranu
  • obzvláště vhodný pro citlivou dětskou pokožku
  • doporučeno pro děti od 3 let

Hlavní ingredience:

  • SPF 50+ UVB/UVA
  • patent buněčné bioochrany™ – podporuje obranyschopnost kůže během slunění
  • bez oktokrylenu a parfemace

Jak aplikovat:
Aplikujte na pokožku a rozetřete. Aplikaci pravidelně opakujte. Navíc vždy po koupání, otřetí a sportovní aktivitě.

Vlastnosti

Druh balení
sprej
Typ pokožky
citlivá
Ochranný faktor
velmi vysoká ochrana (SPF 50+)

Napsali jsme o Bioderma Photoderm KID Sprej
Články

O značce Bioderma

Dermokosmetika Bioderma si zakládá na znalosti kůže a jejích biologických mechanismů. Tento vědecký přístup zaručuje takové složení produktů, které je přesně cíleno na různý typ nebo problém pleti. Kosmetika Bioderma neobsahuje dermatologicky závadné ingredience jako parabeny, ftaláty nebo formaldehydy. Složení všech produktů se skládá pouze z čistých aktivních ingrediencí, které se nachází v samotné kůži, a proto značka Bioderma zaručuje perfektní snášenlivost svých přípravků. Všechny produkty péče o pleť a pokožku prošly klinickými studiemi a vznikly za dohledu expertů z oborů dermatologie, alergologie a toxikologie.

Od svého vzniku v roce 1970 má značka na kontě několik patentů. Například micelární voda Bioderma Sensibio je vůbec první vzniklou čisticí vodou v historii a také se dodnes řadí mezi nejoblíbenější. Produktová řada Bioderma Sébium zase obsahuje patentovaný Fluidactiv komplex, jenž efektivně bojuje proti všem projevům mastné a problematické pleti.

V portfoliu značky naleznete promyšlenou péči o kůži celého těla. A co je důležité – Bioderma neposkytuje pouze dočasnou úlevu, ale řeší vždy přímo příčinu problému. Zajistěte dokonalou péči své pleti a pokožce i vy!

Recenze Bioderma Photoderm KID Sprej9