Billion Dollar Brows Color & Control

barva na obočí s aplikátorem

Billion Dollar Brows Color & Control barva na obočí s aplikátorem
odstín Blonde 6 ml

Kód: BDB0009 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Billion Dollar Brows Color & Control
odstín Blonde 6 ml

Popis kosmetiky Billion Dollar Brows Color & Control

Popis:
Vyplňující a tvarující gel je přirozeně zbarvený gel na obočí vhodný pro všechny odstíny obočí. Unikátní vyplňující gel dodá vašemu obočí tvar a zvýrazní jeho objem. Vyzkoušejte i vy vyplňující gel pro plné a dokonale vytvarované obočí za pár sekund!

Účinky:

  • vyplňuje a tvaruje obočí za pár sekund
  • zvýrazní obočí a podtrhne jeho přirozenou krásu

Jak aplikovat:
Aplikujte na obočí pomocí aplikačního kartáčku. Podle potřeby nanášejte více vrstev.

Vlastnosti

Barva
hnědá
Voděodolné
ne

O značce Billion Dollar Brows

Krásné obočí si zaslouží každá žena. Kosmetická značka Billion Dollar Brows se proto rozhodla zaměřit na to, jak získat dokonalé obočí co nejsnadnějším způsobem a v pohodlí domova! Nápad založit firmu, která se bude specializovat výhradně na obočí, vznikl v roce 2004 v bytě v Los Angeles.
Prvním produktem značky Billion Dollar Brows byl speciální přípravek pro podporu růstu obočí, který se stal okamžitým bestsellerem a za méně než rok se sortiment značky rozrostl do podoby kompletní péče o obočí. Všechny produkty Billion Dollar Brows jsou vyrobené z těch nejlepších surovin a materiálů.
Značka Billion Dollar Brows získala fanoušky po celém světě a zaměřuje se nejen na vývin a výrobu produktů, ale také pořádá školení a semináře o správném tvarování obočí. Perfektně upravené obočí je považováno za základní stavební kámen krásy, získejte proto perfektní obočí i vy v pohodlí vašeho domova, díky exkluzivní značce Billion Dollar Brows!