Bill Blass Hotkolínská voda pro ženy

1×
Bill Blass Hot kolínská voda pro ženy 100 ml
Bill Blass Hot kolínská voda pro ženy 100 ml
100 ml

Kód: BIB0015 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému Bill Blass Hot
Složení

Bill Blass Hot je teple kořeněná kolínská voda pro ženy, jež dávají přednost nasládlým tónům. Příjemné spojení přírodních esencí s dřevitými tóny, které vytváří v něžném pohlaví pocit blaženosti a nespoutanosti. Smyslné a magické ovanutí čichových smyslů, s nímž poznáte opravdovou radost ze života.

Kolínská voda pro ženy Bill Blass Hot si zakládá na svém medovém podtextu, který je doprovázen bergamotem, karafiátem nebo skořicí. Příjemně hřejivé kompozice, jež vás pohladí nejenom na těle, ale i na duši. Cedr, kadidlo nebo vanilka jsou toho jednoznačným důkazem.

Medového nádechu se vám ostatně dostane i v rámci jednoduše vyhlížejícího flakónku. Kolínská voda pro ženy Bill Blass Hot disponuje také červenou třešničkou na dortu, v podobě praktického uzávěru. Poodhalte své niterní smysly a snažte se na okolí působit prostřednictvím nezapomenutelné vůně.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
zelené tóny, aldehydy, bergamot
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
skořice, růže, med, konvalinka, kořen kosatce, jasmín, tuberóza, karafiát, bobkový list
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
ambra, cedr, mech, kadidlo, pižmo, vanilka, santalové dřevo, pačuli
Druh vůně
květinová, chypre

O značce Bill Blass

Bill Blass - Věhlasný americký módní návrhář Bill Blass odešel už v 17 letech z domova, později studoval módní návrhářství na prestižní Parsons School of Design v New Yorku. Po službě v americké armádě se vrátil do New Yorku, kde se v roce 1959 stal vedoucím projektantem společnosti Maurice Rentner, kde stavěl na inovativním přístupu evropských návrhářů, kterým byla například Coco Chanel.
Byl to právě Bill Blass, který ve světě módy přispěl svými kolekcemi elegantních, moderních a pohodlných oděvů, které si ženy krátce po uvedení na trh oblíbily. Byl také průkopníkem ve využívání obchodní strategie postavené i na módních doplňcích. Kouzelné parfémy Bill Blass jsou nedílnou součástí této značky, kterou po sobě Bill Blass pojmenoval. Parfémy Bill Blass vynikají originálními vůněmi, jsou impozantní a ve světě parfémů skutečně jedinečné. Není divu, že jsou proto také tak žádané.

Recenze Bill Blass Hot