BielendaSkin Shot Activator aktivační sprej

1×
Bielenda Skin Shot Activator aktivační sprej
Bielenda Skin Shot Activator aktivační sprej
8 g

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: BND06078

Podpořte svou pleť v boji o krásný vzhled a dopřejte jí nadstandardní péči. Aktivační sprej Bielenda Skin Shot Activator posílí účinky následně aplikované pleťové masky a vaše pečující rutina získá rázem jiný rozměr.

Vlastnosti:

  • zlepšuje účinky následně aplikované pleťové masky
  • podporuje lepší vstřebávání aktivních složek do pleti
  • zvlhčuje, osvěžuje a zjemňuje pleť
  • regeneruje a pečuje o pleť

Složení:

  • hydrolyzované glykosaminoglykany – podporují vstřebávání aktivních složek
  • kyselina hyaluronová – udržuje pleť dlouhodobě hydratovanou
  • kyselina laktobionová – má jemný exfoliační účinek a připravuje
    tak pleť na snadnější vstřebávání účinných látek

Jak aplikovat:
Ze vzdálenosti asi 30 cm nastříkejte aktivátor na obličej, ponechte zavřené oči, ústa a zadržte na okamžik dech. Mlhu po tváři jemně rozetřete a nechte vstřebat. Nesmývejte. Na takto připravenou pleť aplikujte masku, nejlépe z řady Bielenda Skin Shot.

Notino tip:
Pro ještě lepší výsledky a maximální efekt doporučujeme před aplikací masky a aktivátoru vyčistit pleť peelingem.

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti

Kosmetika Bielenda nese jméno své zakladatelky Barbary Bielendy, absolventky Chemické fakulty Gdaňské univerzity. Bohatá nabídka této značky zahrnuje více než 400 produktů určených běžným spotřebitelům, profesionálním salonům i wellness centrům.

Bielenda je také první polskou značkou, která začala nabízet přípravky obsahující extrakt ze vzácného stromu Ginkgo biloba. Krémy, koupelové oleje, tělová másla i další výrobky Bielenda jsou vyvíjeny na základě nejnovějších vědeckých poznatků a v jejich složení naleznete řadu přírodních ingrediencí.

Produkty Bielenda procházejí před uvedením na trh přísným dermatologickým testováním a vyznačují se vysokou účinností. Díky jejich mimořádně šetrnému složení, navíc mohou kosmetiku používat i alergici. Značka Bielenda jistě zaujme všechny ty, kteří touží po krásném a mladistvém vzhledu a shánějí kvalitu za rozumnou cenu.