Bielenda BioTech 7D Collagen Rejuvenation 40+hydratační a zpevňující maska proti vráskám

Bielenda BioTech 7D Collagen Rejuvenation 40+ hydratační a zpevňující maska proti vráskám
Bielenda BioTech 7D Collagen Rejuvenation 40+ hydratační a zpevňující maska proti vráskám
10 g

Kód: BND1881 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Bielenda BioTech 7D Collagen Rejuvenation 40+

Popis:
Hydratační a zpevňující maska proti vráskám patří do portfolia polské kosmetické firmy Bielenda, která ve svých produktech dokonale kombinuje bohatost rostlinných složek s nejnovějšími technologiemi z kosmetologie. Hydratační a zpevňující maska proti vráskám Bielenda BioTech 7D Collagen Rejuvenation, vytvořená pro specifické potřeby pleti od věku 40 let, zpevňuje pleť, dodává ji potřebnou hydrataci, a bojuje tak proti jejímu předčasnému stárnutí. Unikátní složení založené na speciální biotechnologii 7D, s posilujícím komplexem PLASMA REPAIR COMPLEX (kyselina hyaluronová, kmenové buňky a koenzym Q10), dokonale pečuje o pleť, okamžitě ji zpevňuje a zajišťuje vyhlazení vrásek. Stejně jako všechny produkty značky Bielenda i maska BioTech 7D Collagen Rejuvenation 40+ podléhá přísným laboratorním testům kvality a účinnosti. Dopřejte své pleti špičkovou péči, zdraví a mladistvou krásu s hydratační a zpevňující maskou proti vráskám!

Účinky:

  • zpevňuje
  • hydratuje po dobu 24h
  • omlazuje pleť
  • vyhlazuje vrásky

Složení:

  • PLASMA REPAIR COMPLEX (kyselina hyaluronová, kmenové buňky a koenzym Q10)

Typ pleti:
Pro smíšenou a citlivou pleť.

Jak aplikovat:
Aplikujte masku na vyčištěný obličej a krk, nechejte vstřebat a přebytek masky odstraňte vatovým tamponem.

Vlastnosti

Typ pleti
citlivá, smíšená, vrásky a zralá pleť
Účinek
anti-age, hydratace, lifting a zpevnění, výživa, zklidnění
Věk
vrásky

O značce Bielenda

Kosmetika Bielenda nese jméno své zakladatelky Barbary Bielendy, absolventky Chemické fakulty Gdaňské univerzity. Bohatá nabídka této značky zahrnuje více než 400 produktů určených běžným spotřebitelům, profesionálním salonům i wellness centrům.

Bielenda je také první polskou značkou, která začala nabízet přípravky obsahující extrakt ze vzácného stromu Ginkgo biloba. Krémy, koupelové oleje, tělová másla i další výrobky Bielenda jsou vyvíjeny na základě nejnovějších vědeckých poznatků a v jejich složení naleznete řadu přírodních ingrediencí.

Produkty Bielenda procházejí před uvedením na trh přísným dermatologickým testováním a vyznačují se vysokou účinností. Díky jejich mimořádně šetrnému složení, navíc mohou kosmetiku používat i alergici. Značka Bielenda jistě zaujme všechny ty, kteří touží po krásném a mladistvém vzhledu a shánějí kvalitu za rozumnou cenu.

Recenze Bielenda BioTech 7D Collagen Rejuvenation 40+