BH Cosmetics Wild

sada štětců

BH Cosmetics Wild sada štětců
BH Cosmetics Wild sada štětců
BH Cosmetics Wild sada štětců
12 ks

Kód: BHC2044 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: štětec na make-up + štětec na pudr + štětec na tvářenku + štětec na korektor + spirála na řasy a obočí + štětec na obočí + plochý štětec na oční stíny + velký plochý štětec na oční stíny + oválný štětec na oční stíny + štětec na oční linky + štětec na oční stíny + štětec na stínování a přechody

Hlídání dostupnosti zboží

BH Cosmetics Wild
12 ks

Hlídání dostupnosti zboží

Popis kosmetiky BH Cosmetics Wild

Popis:
Sada štětců BHcosmetics Wild obsahuje dvanáct štětců s měkkými vlákny pro vytvoření perfektního líčení. Set je je vhodný jak pro kosmetické začátečníky, tak i pro ostřílené profesionály. Spolu se štětci obdržíte stylové pouzdro, které ladí s designem štětců.

BHcosmetics Wild sada štětců perfektně zapadne na váš toaletní stolek a každý den vám pomůže při vytvoření bezchybného vzhledu.

Vlastnosti:

  • 12 štětců pro kompletní líčení
  • syntetické štětiny
  • pouzdro pro uložení

Jak používat:
Využijte štětce k vytvoření dokonalého líčení.

O značce BH Cosmetics

BHcosmetics – to jsou luxusní pestrobarevné paletky, které si za velice krátkou chvíli získaly přízeň žen po celém světě! Barevné odstíny paletek BHcosmetics se vyznačují mimořádně kvalitní pigmentací, skvělou přilnavostí k pleti a dlouhodobou výdrží bez rozmazání. S dekorativní kosmetikou BHcosmetics tak můžete dosáhnout skutečně profesionálního nalíčení!

Dekorativní paletky BHcosmetics jsou velice luxusní a mají praktické zrcátko pro snadné líčení. Z pestrých odstínů všech možných barev si můžete pohodlně každý den vybrat ten správný odstín pro vaše nalíčení. Hravě tak vykouzlíte extravagantní i přirozený styl.

Kromě jedinečných paletek nabízí značka BHcosmetics také rtěnky, řasenky, pudry a další skvělou dekorativní kosmetiku! Luxusní značku BHcosmetics používají k líčení také profesionální vizážisté. Dopřejte si skutečnou kvalitu a dokonalé nalíčení s jedinečnými paletkami BHcosmetics!