BHcosmetics Wild Child

paleta očních stínů se zrcátkem

BHcosmetics Wild Child paleta očních stínů se zrcátkem
BHcosmetics Wild Child paleta očních stínů se zrcátkem
BHcosmetics Wild Child paleta očních stínů se zrcátkem
14 g
390

Kód: BHC2122 | 1 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
BHcosmetics Wild Child
14 g | 390

Popis kosmetiky BHcosmetics Wild Child

Popis:
Paleta očních stínů BHcosmetics Wild Child vám pomůže ve vteřině vytvořit exotický vzhled! Devět barevných zapečených stínů má jemnou texturu a úžasnou pigmentaci, která nechá barvy na vašich víčkách zářit! 

BHcosmetics Wild Child oční stíny můžete používat na sucho i na mokro v závislosti na požadové intezitě.

Vlastnosti:

  • 9 odstínů
  • intenzivní pigmentace
  • designové balení

Jak aplikovat:
S pomocí štětce, aplikátoru nebo konečky prstů vytvořte líčení dle svého vkusu.

O značce BHcosmetics

BHcosmetics – to jsou luxusní pestrobarevné paletky, které si za velice krátkou chvíli získaly přízeň žen po celém světě! Barevné odstíny paletek BHcosmetics se vyznačují mimořádně kvalitní pigmentací, skvělou přilnavostí k pleti a dlouhodobou výdrží bez rozmazání. S dekorativní kosmetikou BHcosmetics tak můžete dosáhnout skutečně profesionálního nalíčení!

Dekorativní paletky BHcosmetics jsou velice luxusní a mají praktické zrcátko pro snadné líčení. Z pestrých odstínů všech možných barev si můžete pohodlně každý den vybrat ten správný odstín pro vaše nalíčení. Hravě tak vykouzlíte extravagantní i přirozený styl.

Kromě jedinečných paletek nabízí značka BHcosmetics také rtěnky, řasenky, pudry a další skvělou dekorativní kosmetiku! Luxusní značku BHcosmetics používají k líčení také profesionální vizážisté. Dopřejte si skutečnou kvalitu a dokonalé nalíčení s jedinečnými paletkami BHcosmetics!