BH Cosmetics Wild Child

paleta očních stínů se zrcátkem

5×
BH Cosmetics Wild Child paleta očních stínů se zrcátkem
BH Cosmetics Wild Child paleta očních stínů se zrcátkem
14 g

Kód: BHC1934 | Toto zboží není momentálně k dispozici
BH Cosmetics Wild Child
14 g

Popis produktu BH Cosmetics Wild Child

Popis:
Paleta očních stínů BHcosmetics Wild Child vám pomůže ve vteřině vytvořit exotický vzhled! Devět barevných zapečených stínů má jemnou texturu a úžasnou pigmentaci, která nechá barvy na vašich víčkách zářit! 

BHcosmetics Wild Child oční stíny můžete používat na sucho i na mokro v závislosti na požadové intezitě.

Vlastnosti:

  • 9 odstínů
  • intenzivní pigmentace
  • designové balení

Jak aplikovat:
S pomocí štětce, aplikátoru nebo konečky prstů vytvořte líčení dle svého vkusu.

O značce BH Cosmetics

BHcosmetics – to jsou luxusní pestrobarevné paletky, které si za velice krátkou chvíli získaly přízeň žen po celém světě! Barevné odstíny paletek BHcosmetics se vyznačují mimořádně kvalitní pigmentací, skvělou přilnavostí k pleti a dlouhodobou výdrží bez rozmazání. S dekorativní kosmetikou BHcosmetics tak můžete dosáhnout skutečně profesionálního nalíčení!

Dekorativní paletky BHcosmetics jsou velice luxusní a mají praktické zrcátko pro snadné líčení. Z pestrých odstínů všech možných barev si můžete pohodlně každý den vybrat ten správný odstín pro vaše nalíčení. Hravě tak vykouzlíte extravagantní i přirozený styl.

Kromě jedinečných paletek nabízí značka BHcosmetics také rtěnky, řasenky, pudry a další skvělou dekorativní kosmetiku! Luxusní značku BHcosmetics používají k líčení také profesionální vizážisté. Dopřejte si skutečnou kvalitu a dokonalé nalíčení s jedinečnými paletkami BHcosmetics!