BH Cosmetics Studio Pro

paleta očních stínů pro mokré a suché použití

BH Cosmetics Studio Pro paleta očních stínů pro mokré a suché použití
BH Cosmetics Studio Pro paleta očních stínů pro mokré a suché použití
25,5 g
325

Kód: BHC2131 | 4 ks skladem
ks
Zásilkovna
Již zítra pondělí 27. 5. 2019
Osobní odběr
Již zítra pondělí 27. 5. 2019
BH Cosmetics Studio Pro
25,5 g | 325

Popis kosmetiky BH Cosmetics Studio Pro

S paletou očních stínů pro mokré a suché použití BHcosmetics Studio Pro vytvoříte jemné i intenzivní líčení pro běžné nošení i večerní události.

Vlastnosti:

  • obsahuje 15 vysoce pigmentovaných očních stínů
  • snadná aplikace a dlouhotrvající výdrž
  • při použití za mokra mají stíny intenzivní a sytější odstín

O značce BH Cosmetics

BHcosmetics – to jsou luxusní pestrobarevné paletky, které si za velice krátkou chvíli získaly přízeň žen po celém světě! Barevné odstíny paletek BHcosmetics se vyznačují mimořádně kvalitní pigmentací, skvělou přilnavostí k pleti a dlouhodobou výdrží bez rozmazání. S dekorativní kosmetikou BHcosmetics tak můžete dosáhnout skutečně profesionálního nalíčení!

Dekorativní paletky BHcosmetics jsou velice luxusní a mají praktické zrcátko pro snadné líčení. Z pestrých odstínů všech možných barev si můžete pohodlně každý den vybrat ten správný odstín pro vaše nalíčení. Hravě tak vykouzlíte extravagantní i přirozený styl.

Kromě jedinečných paletek nabízí značka BHcosmetics také rtěnky, řasenky, pudry a další skvělou dekorativní kosmetiku! Luxusní značku BHcosmetics používají k líčení také profesionální vizážisté. Dopřejte si skutečnou kvalitu a dokonalé nalíčení s jedinečnými paletkami BHcosmetics!