BH Cosmetics Signature

sada štětců

2×
BH Cosmetics Signature sada štětců
BH Cosmetics Signature sada štětců
14 ks

Kód: BHC2048 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: štětec na pudr + plochý štětec na tvář + štětec na make-up + malý štětec na konturování + štětec na tvářenku + štětec na tvář + štětec na ohyb očního víčka + malý štětec na oční stíny + střední štětec na oční stíny + štětec na rozmazávání očních stínů + štětec na oční stíny + štětec na obočí + štětec na oční linky + spirála na obočí

Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Vyberte si v košíku z naší nabídky skvělých letních dárků k nákupu čehokoli nad 1000 Kč.
BH Cosmetics Signature
14 ks

Popis produktu BH Cosmetics Signature

Popis:
Sada štětců BHcosmetics Signature obsahuje čtrnáct štětců s extra měkkými vlákny pro vytvoření perfektního líčení. Set je je vhodný jak pro kosmetické začátečníky, tak i pro ostřílené profesionály. Štětce jsou nenáročné na údržbu a jsou uloženy v elegantním a sofistikovaném pouzdře.

BHcosmetic Signature sada štětců perfektně zapadne na váš toaletní stolek a každý den vám pomůže při vytvoření bezchybného vzhledu. 

Vlastnosti:

  • 14 štětců pro kompletní líčení
  • syntetické štětiny
  • pouzdro pro uložení

Jak používat:
Využijte štětce k vytvoření dokonalého líčení.

O značce BH Cosmetics

BHcosmetics – to jsou luxusní pestrobarevné paletky, které si za velice krátkou chvíli získaly přízeň žen po celém světě! Barevné odstíny paletek BHcosmetics se vyznačují mimořádně kvalitní pigmentací, skvělou přilnavostí k pleti a dlouhodobou výdrží bez rozmazání. S dekorativní kosmetikou BHcosmetics tak můžete dosáhnout skutečně profesionálního nalíčení!

Dekorativní paletky BHcosmetics jsou velice luxusní a mají praktické zrcátko pro snadné líčení. Z pestrých odstínů všech možných barev si můžete pohodlně každý den vybrat ten správný odstín pro vaše nalíčení. Hravě tak vykouzlíte extravagantní i přirozený styl.

Kromě jedinečných paletek nabízí značka BHcosmetics také rtěnky, řasenky, pudry a další skvělou dekorativní kosmetiku! Luxusní značku BHcosmetics používají k líčení také profesionální vizážisté. Dopřejte si skutečnou kvalitu a dokonalé nalíčení s jedinečnými paletkami BHcosmetics!