BH Cosmetics BHcosmetics Rose Gold

sada štětců

1×
BH Cosmetics BHcosmetics Rose Gold sada štětců
BH Cosmetics BHcosmetics Rose Gold sada štětců
15 ks

Kód: BHC1981 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: spirála na obočí a řasy + hřebínek na obočí + štětec na oční linky + štětec na oční linky a stíny + zkosený štětec na obočí a oční linky + malý štětec na oční stíny + kulatý štětec na stínování a přechody + štětec na stínování + kulatý štětec na oční stíny + zkosený štětec na oční stíny + velký štětec na oční stíny + štětec na stínování a přechody + štětec na make-up + zkosený štětec na tvářenku a konturování + štětec na pudr

BH Cosmetics BHcosmetics Rose Gold
15 ks

O značce BH Cosmetics

BHcosmetics – to jsou luxusní pestrobarevné paletky, které si za velice krátkou chvíli získaly přízeň žen po celém světě! Barevné odstíny paletek BHcosmetics se vyznačují mimořádně kvalitní pigmentací, skvělou přilnavostí k pleti a dlouhodobou výdrží bez rozmazání. S dekorativní kosmetikou BHcosmetics tak můžete dosáhnout skutečně profesionálního nalíčení!

Dekorativní paletky BHcosmetics jsou velice luxusní a mají praktické zrcátko pro snadné líčení. Z pestrých odstínů všech možných barev si můžete pohodlně každý den vybrat ten správný odstín pro vaše nalíčení. Hravě tak vykouzlíte extravagantní i přirozený styl.

Kromě jedinečných paletek nabízí značka BHcosmetics také rtěnky, řasenky, pudry a další skvělou dekorativní kosmetiku! Luxusní značku BHcosmetics používají k líčení také profesionální vizážisté. Dopřejte si skutečnou kvalitu a dokonalé nalíčení s jedinečnými paletkami BHcosmetics!