BH Cosmetics Pink Perfectionsada štětců

1×
BH Cosmetics Pink Perfection sada štětců
BH Cosmetics Pink Perfection sada štětců
10 ks

Kód: BHC2135 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: štětec na pudr + špičatý štětec na konturování + štětec na make-up + velký zkosený štětec na konturování + špičatý štětec na rozmazávání + klenutý štětec na rozmazávání + plochý štětec na oční stíny + štětec na oční stíny + malý štětec na rozmazávání + zkosený štětec na oční linky a obočí

Popis produktu BH Cosmetics Pink Perfection

Se sadou štětců BHcosmetics Pink Perfection nalíčíte svou tvář s jistotou profesionálního vizážisty a dosáhnete s ní precizního denního a večerního líčení.

Vlastnosti:

  • obsahuje 10 štětců na pudr, make-up, tvářenku i oční stíny
  • kompletní sestava štětců pomůže s bezchybným líčením
  • usnadňuje líčení a zdokonaluje výsledek
  • štětce mají kvalitní syntetická vlákna
  • uložena v praktickém designovém pouzdru

Napsali jsme o BH Cosmetics Pink Perfection
Články

O značce BH Cosmetics

Buďte nepřehlédnutelná, každý den jiná a originální. Díky BH Cosmetics můžete zkoušet nejrůznější líčení, hrát si s trendy a vyjadřovat svou osobnost. S pestrobarevnými paletkami této americké značky to bude hračka. A fantazii se meze nekladou.

Dekorativní kosmetika BH Cosmetics se zrodila v americkém Los Angeles. Značka udává trendy v líčení, její produkty jsou veganské a zároveň cenově dostupné, aby si hravé líčení mohl dovolit skutečně každý. Filozofie značky se opírá o myšlenku, že každá žena je jedinečná a zaslouží si cítit se krásná.

V portfoliu BH Cosmetics najdete paletky očních stínů v přirozených i odvážnějších odstínech, korektory, jež zakryjí veškeré nedokonalosti, nebo skvěle pigmentované rozjasňovače. Dopřejte si skutečnou kvalitu a dokonalé nalíčení s jedinečnými paletkami BH Cosmetics!

Recenze BH Cosmetics Pink Perfection