BHcosmetics Modern Mattes

paleta očních stínů

BHcosmetics Modern Mattes paleta očních stínů
BHcosmetics Modern Mattes paleta očních stínů
BHcosmetics Modern Mattes paleta očních stínů
39 g
314

Kód: BHC02239 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
BHcosmetics Modern Mattes
39 g | 314

Popis kosmetiky BHcosmetics Modern Mattes

Paletka pro líčení očí BHcosmetics Modern Mattes vám otevře možnosti vytváření těch nejúžasnějších variací očního make-upu.

Vlastnosti:

  • pouze matné stíny
  • pro denní i večerní líčení
  • syté pigmenty
  • snadno se nanáší

Jak používat:
Nanášejte stíny na oční víčka štětečkem, pěnovým aplikátorem nebo bříšky prstů.

O značce BHcosmetics

BHcosmetics – to jsou luxusní pestrobarevné paletky, které si za velice krátkou chvíli získaly přízeň žen po celém světě! Barevné odstíny paletek BHcosmetics se vyznačují mimořádně kvalitní pigmentací, skvělou přilnavostí k pleti a dlouhodobou výdrží bez rozmazání. S dekorativní kosmetikou BHcosmetics tak můžete dosáhnout skutečně profesionálního nalíčení!

Dekorativní paletky BHcosmetics jsou velice luxusní a mají praktické zrcátko pro snadné líčení. Z pestrých odstínů všech možných barev si můžete pohodlně každý den vybrat ten správný odstín pro vaše nalíčení. Hravě tak vykouzlíte extravagantní i přirozený styl.

Kromě jedinečných paletek nabízí značka BHcosmetics také rtěnky, řasenky, pudry a další skvělou dekorativní kosmetiku! Luxusní značku BHcosmetics používají k líčení také profesionální vizážisté. Dopřejte si skutečnou kvalitu a dokonalé nalíčení s jedinečnými paletkami BHcosmetics!