BHcosmetics Floral

duo tvářenka se zrcátkem

BHcosmetics Floral duo tvářenka se zrcátkem
BHcosmetics Floral duo tvářenka se zrcátkem
BHcosmetics Floral duo tvářenka se zrcátkem
odstín Caribbean Coral 9 g
212

Kód: BHC2142 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
BHcosmetics Floral
odstín Caribbean Coral 9 g | 212

Popis kosmetiky BHcosmetics Floral

Získejte zářivou pleť se zdravým nádechem s duo tvářenkou se zrcátkem BHcosmetics, kterou využijete pro denní i večerní líčení.

Vlastnosti:

  • dokonale přilne k pleti a nerozmazává se
  • kombinace dvou odstínů vytváří přirozený odstín pleti
  • vymodeluje kontury pleti k dokonalosti

O značce BHcosmetics

BHcosmetics – to jsou luxusní pestrobarevné paletky, které si za velice krátkou chvíli získaly přízeň žen po celém světě! Barevné odstíny paletek BHcosmetics se vyznačují mimořádně kvalitní pigmentací, skvělou přilnavostí k pleti a dlouhodobou výdrží bez rozmazání. S dekorativní kosmetikou BHcosmetics tak můžete dosáhnout skutečně profesionálního nalíčení!

Dekorativní paletky BHcosmetics jsou velice luxusní a mají praktické zrcátko pro snadné líčení. Z pestrých odstínů všech možných barev si můžete pohodlně každý den vybrat ten správný odstín pro vaše nalíčení. Hravě tak vykouzlíte extravagantní i přirozený styl.

Kromě jedinečných paletek nabízí značka BHcosmetics také rtěnky, řasenky, pudry a další skvělou dekorativní kosmetiku! Luxusní značku BHcosmetics používají k líčení také profesionální vizážisté. Dopřejte si skutečnou kvalitu a dokonalé nalíčení s jedinečnými paletkami BHcosmetics!