BH Cosmetics Double Duty

sada štětců

BH Cosmetics Double Duty sada štětců
BH Cosmetics Double Duty sada štětců
6 ks

Kód: BHC2110 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: štětec na pudr + plochý štětec na kontury + štětec na pudr + štětec na rozmazávání očních stínů + štětec na tvářenku + malý štětec na oční stíny

BH Cosmetics Double Duty
6 ks

Popis produktu BH Cosmetics Double Duty

Sada štětců na líčení BHcosmetics Double Duty vám umožní vytvořit jakékoliv denní i večerní líčení jako od profesionála.

O značce BH Cosmetics

BHcosmetics – to jsou luxusní pestrobarevné paletky, které si za velice krátkou chvíli získaly přízeň žen po celém světě! Barevné odstíny paletek BHcosmetics se vyznačují mimořádně kvalitní pigmentací, skvělou přilnavostí k pleti a dlouhodobou výdrží bez rozmazání. S dekorativní kosmetikou BHcosmetics tak můžete dosáhnout skutečně profesionálního nalíčení!

Dekorativní paletky BHcosmetics jsou velice luxusní a mají praktické zrcátko pro snadné líčení. Z pestrých odstínů všech možných barev si můžete pohodlně každý den vybrat ten správný odstín pro vaše nalíčení. Hravě tak vykouzlíte extravagantní i přirozený styl.

Kromě jedinečných paletek nabízí značka BHcosmetics také rtěnky, řasenky, pudry a další skvělou dekorativní kosmetiku! Luxusní značku BHcosmetics používají k líčení také profesionální vizážisté. Dopřejte si skutečnou kvalitu a dokonalé nalíčení s jedinečnými paletkami BHcosmetics!