BH Cosmetics BHcosmetics 88 Color Shimmer

paleta očních stínů se zrcátkem a aplikátorem

1×
BH Cosmetics BHcosmetics 88 Color Shimmer paleta očních stínů se zrcátkem a aplikátorem
BH Cosmetics BHcosmetics 88 Color Shimmer paleta očních stínů se zrcátkem a aplikátorem
71 g

Kód: BHC1955 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Při nákupu nad 2000 Kč stačí v košíku zadat kód minus10cz a získáte tak 10% slevu na celou objednávku. Sleva se nevztahuje na produkty v akci a ve výprodeji.
BH Cosmetics BHcosmetics 88 Color Shimmer
71 g

Popis produktu BH Cosmetics BHcosmetics 88 Color Shimmer

Popis:
Paleta očních stínů BHcosmetics 88 Color Shimmer vám pomůže vytvořit perfektní zářivé líčení s minimálním úsilím! Paletka nabízí širokou škálu třpytivých odstínů, které dodají jiskru vašim očím, a skvělou pigmentaci. 

BH cosmetics Color Shimmer paleta očních stínů má skvělou výdrž a bude vynikat na vašem toaletním stolku!

Vlastnosti:

  • 88 barevných odstínů
  • třpytivý efekt
  • intenzivní pigmentace
  • obsahuje zrcátko a aplikátor

Jak aplikovat:
S pomocí aplikátoru, štetce nebo konečků prstů vytvořte líčení dle svého vkusu.

Vlastnosti

Voděodolné
ne

O značce BH Cosmetics

BHcosmetics – to jsou luxusní pestrobarevné paletky, které si za velice krátkou chvíli získaly přízeň žen po celém světě! Barevné odstíny paletek BHcosmetics se vyznačují mimořádně kvalitní pigmentací, skvělou přilnavostí k pleti a dlouhodobou výdrží bez rozmazání. S dekorativní kosmetikou BHcosmetics tak můžete dosáhnout skutečně profesionálního nalíčení!

Dekorativní paletky BHcosmetics jsou velice luxusní a mají praktické zrcátko pro snadné líčení. Z pestrých odstínů všech možných barev si můžete pohodlně každý den vybrat ten správný odstín pro vaše nalíčení. Hravě tak vykouzlíte extravagantní i přirozený styl.

Kromě jedinečných paletek nabízí značka BHcosmetics také rtěnky, řasenky, pudry a další skvělou dekorativní kosmetiku! Luxusní značku BHcosmetics používají k líčení také profesionální vizážisté. Dopřejte si skutečnou kvalitu a dokonalé nalíčení s jedinečnými paletkami BHcosmetics!