BH Cosmetics 26 Colorpaleta očních stínů a tvářenek

BH Cosmetics 26 Color paleta očních stínů a tvářenek
BH Cosmetics 26 Color paleta očních stínů a tvářenek
47 g

Kód: BHC1951 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis produktu
  • O značce
  • Recenze

Popis produktu BH Cosmetics 26 Color
Vlastnosti

Popis:
Paleta očních stínů a tvářenek BHcosmetics 26 Color vám umožní vytvořit bezchybné líčení pro každou příležitost! Můžete se těšit na 21 druhů očních stínů a pět tvářenek. Intenzivní pigmentace a střední stupeň krytí reprezentují kvalitu produktu.

BHcosmetics 26 Color paleta očních stínů nechá vaši tvář zářit za všech okolností!

Vlastnosti:

  • široká škála odstínů
  • intenzivně pigmentováno
  • třpytivé i matné barvy

Jak aplikovat:
S pomocí štetce, aplikátoru nebo konečků prstů vytvořte líčení dle svého vkusu.

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti

O značce BH Cosmetics

 

BH Cosmetics – to jsou luxusní pestrobarevné paletky, které si za velice krátkou chvíli získaly přízeň žen po celém světě! Barevné odstíny paletek BH Cosmetics se vyznačují mimořádně kvalitní pigmentací, skvělou přilnavostí k pleti a dlouhodobou výdrží bez rozmazání. S dekorativní kosmetikou BH Cosmetics tak můžete dosáhnout skutečně profesionálního nalíčení!

Dekorativní paletky BH Cosmetics jsou velice luxusní a mají praktické zrcátko pro snadné líčení. Z pestrých odstínů všech možných barev si můžete pohodlně každý den vybrat ten správný odstín pro vaše nalíčení. Hravě tak vykouzlíte extravagantní i přirozený styl.

Kromě jedinečných paletek nabízí značka BH Cosmetics také rtěnky, řasenky, pudry a další skvělou dekorativní kosmetiku! Luxusní značku BH Cosmetics používají k líčení také profesionální vizážisté. Dopřejte si skutečnou kvalitu a dokonalé nalíčení s jedinečnými paletkami BH Cosmetics!

Recenze BH Cosmetics 26 Color