BH Cosmetics 26 Color paleta očních stínů a tvářenek

BH Cosmetics 26 Color paleta očních stínů a tvářenek
BH Cosmetics 26 Color paleta očních stínů a tvářenek
47 g

Kód: BHC1951 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis BH Cosmetics 26 Color
Vlastnosti

Popis:
Paleta očních stínů a tvářenek BHcosmetics 26 Color vám umožní vytvořit bezchybné líčení pro každou příležitost! Můžete se těšit na 21 druhů očních stínů a pět tvářenek. Intenzivní pigmentace a střední stupeň krytí reprezentují kvalitu produktu.

BHcosmetics 26 Color paleta očních stínů nechá vaši tvář zářit za všech okolností!

Vlastnosti:

  • široká škála odstínů
  • intenzivně pigmentováno
  • třpytivé i matné barvy

Jak aplikovat:
S pomocí štetce, aplikátoru nebo konečků prstů vytvořte líčení dle svého vkusu.

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti

O značce BH Cosmetics

Buďte nepřehlédnutelná, každý den jiná a originální. Díky BH Cosmetics můžete zkoušet nejrůznější líčení, hrát si s trendy a vyjadřovat svou osobnost. S pestrobarevnými paletkami této americké značky to bude hračka. A fantazii se meze nekladou.

Dekorativní kosmetika BH Cosmetics se zrodila v americkém Los Angeles. Značka udává trendy v líčení, její produkty jsou veganské a zároveň cenově dostupné, aby si hravé líčení mohl dovolit skutečně každý. Filozofie značky se opírá o myšlenku, že každá žena je jedinečná a zaslouží si cítit se krásná.

V portfoliu BH Cosmetics najdete paletky očních stínů v přirozených i odvážnějších odstínech, korektory, jež zakryjí veškeré nedokonalosti, nebo skvěle pigmentované rozjasňovače. Dopřejte si skutečnou kvalitu a dokonalé nalíčení s jedinečnými paletkami BH Cosmetics!

Recenze BH Cosmetics 26 Color