BeYu Soft liner For Eyes And More

univerzální tužka na oční okolí

BeYu Soft liner For Eyes And More univerzální tužka na oční okolí
BeYu Soft liner For Eyes And More univerzální tužka na oční okolí
odstín 34.654 1,2 g

Kód: BYU1766 | Toto zboží není momentálně k dispozici
BeYu Soft liner For Eyes And More
odstín 34.654 1,2 g

Popis produktu BeYu Soft liner For Eyes And More

Popis:
BeYu Soft liner For Eyes jsou příjemné měkké oční tužky pro vytvoření perfektního očního make-upu. Krémová textura tužky se snadno nanáší, následně rychle zasychá a stává se voděodolnou. Vyberte si i vy svojí BeYu Soft liner ze široké palety trendy odstínů!

Účinky:

  • sytá pigmentace
  • snadná aplikace
  • odolná vůči vodě
  • dlouhá výdrž
  • vhodná pro citlivé oči

Složení:

  • barevné pigmenty – zabezpečují intenzivní výraznou barvu
  • bez parfemace

Jak aplikovat:
Aplikujte jemnými tahy na oční víčko od vnitřního koutku směrem k vnějšímu.

Vlastnosti

Barva
červená
Voděodolné
ne

O značce BeYu

Kosmetika BeYu | BeYu - vášeň pro make-up. Značka BeYu se zrodila v roce 1999 jako součást kosmetické skupiny ARTDECO. Založil ji odborník na kosmetický trh Helmut Baurecht. Jeho společnost „BeYu cosmetics and more GmbH“ dnes patří mezi nejúspěšnější výrobce vysoce kvalitní kosmetiky v Evropě.
Značka BeYu patří k těm nejrychleji expandujícím. Zejména díky tomu, že nabízí prvotřídní kvalitu ve střední cenové hladině. Prodává se ve čtyřech desítkách zemí. Sídlí v Mnichově a její kreativní tým zde spolupracuje v úzké blízkosti s dalšími odděleními, což značce umožňuje reagovat skutečně rychle a flexibilně na potřeby trhu. Hlavním tajemstvím úspěchu BeYu je ale vášeň pro kosmetiku, kterou všichni představitelé značky sdílí se svými zákaznicemi.
Značka BeYu je naprosto oddaná vývoji vynikající dekorativní kosmetiky umožňující ženám zdůraznit jejich nejlepší rysy a pozvednout osobní krásu. Kosmetické produkty BeYu se vyznačují mimořádnými vlastnostmi, vždy precizně zaměřenými na potřeby zákaznice. Nabízí naprosto unikátní poměr ceny a kvality, a tak umožňují luxusní líčení skutečně každé ženě.
Mezi nejúspěšnější produkty značky BeYu patří řasenka Unlimited Lashes poskytující viditelné prodloužení a zahuštění řas s inovativním silikonovým kartáčkem, oční stíny Catwalk s extra jemnou texturou díky unikátnímu výrobnímu postupu či nelepivý, vysoce trvanlivý lesk na rty Star Gloss s vyživujícími oleji a vitamíny.
Značka Beyu znamená dostupnou a přitom vysoce kvalitní dekorativní kosmetiku sledující ty nejžhavější trendy.