Přejít na hlavní obsah
Beviro Bohemian Spirit toaletní voda pro muže
Beviro Bohemian Spirit toaletní voda pro muže
Beviro Bohemian Spirit toaletní voda pro muže
Beviro Bohemian Spirit toaletní voda pro muže
Hlava
citrusy, perník, rozmarýn
Srdce
mandle, tonka fazole
Základ
cedr, kůže, pačuli
Druh vůněkořenitá

Prázdninové cesty a bezstarostné letní večery prožité s novými přáteli vám připomene sladce kořenitá vůně. Toaletní voda pro muže Beviro Bohemian Spirit vás ve vzpomínkách přenese do dalekých krajin a vyvolá touhu po cestování. Buďte bohémem!

  • sladce kořenitá vůně
  • vhodná na denní i večerní nošení
  • ideální na roční období podzim/zima

Složení vůně
Po aplikaci nejprve ucítíte svěží vůni citrusů doplněnou o rozmarýn a perníkové koření. Dále se rozvinou opojné sladké tóny mandle a tonka bobů. Vše zakončí příjemná kůže, zemité teplé pačuli a dřevitý sametově hebký cedr. 

Příběh vůně
Vůně Bohemian Spirit ve vás vyvolá touhu po cestování a dobrodružství. Tato stylová toaletní voda z české produkce obsahuje 10 % parfémových složek a její síla vám zvedne sebevědomí a dodá bohémskou náladu. Aplikujte ji ze vzdálenosti 30 cm na pulzní body, krk a zápěstí a noste jako svou osobní vůni po celý den. 

Notino tip: 
Toaletní voda Bohemian Spirit krásně provoní celé tělo, před její aplikací doporučujeme sprchový gel pro muže Natural Body Wash Bohemian Spirit. Po oholení je pak nejlepší volbou kolínská voda pro muže Beviro Bohemian Spirit. Zahalte se do jedné vůně od hlavy až k patě. 

BeviroBohemian Spirit toaletní voda pro muže

Výprodej
50 ml
1 225

2 ks skladem | 2 450,00 / 100 ml, vč. DPH | Minimální cena 1 165 Kč
| Kód: VIP01899
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes