Beran - horoskop na rok 2017

V roce 2017 je důležité, abyste dokázali vlastnosti znamení Berana využít tím správným způsobem. Odvaha čelit životním událostem vám rozhodně chybět nebude, ale současně je nutné do jednání zakomponovat rozvahu. Příliš tvrdohlavosti totiž málokdy přinese úspěch. Navíc byste, alespoň někdy, měli dát na intuici. Ta může zcela nečekaně vyřešit mnoho nejasností, které byste jinak přes vlastní zápal pro věc nemuseli rozkrýt. Dále zkuste zapracovat na větší pokoře, jelikož určitá namyšlenost může život jenom zkomplikovat.

Vztahy

Do partnerských vztahů byste měli vstupovat s otevřeným „hledím“. Jinými slovy, přímé a čestné jednání se nakonec vyplatí, přestože to nemusí na první pohled tak vypadat. Důležité také je, abyste dokázali partnerovi naslouchat. Je totiž zřejmé, že kdybyste žili jenom sami pro sebe, soužití by postupně přestalo klapat.

Práce

V zaměstnání je potřeba mít tvrdé lokty. Nenechte se nikým odstrčit od svých nároků. To platí za podmínky, že jste si je skutečně zasloužili. Očekávání bez příčiny by se totiž staly jádrem sporů, které by mohly mezilidské vztahy na pracovišti hodně pokazit. Bude vám více vyhovovat, pokud budete rozhodovat, než se podřizovat.

Zdraví

Soustřeďte se hlavně na vaši psychiku a nervový systém. Je potřeba, abyste byli co nejvíce v harmonii a pohodě. Vnitřní pohodu podpoří různé druhy relaxací. Mezi ně lze zařadit i koupele, do kterých je vhodné dát nějaký příjemný relaxační přípravek do koupele.

Parfémy pro znamení Berana na rok 2017

celý text skrýt text

Máte vybráno

  • Květinová

Cenové rozpětí