Beran - horoskop na rok 2015

V roce 2015 budete chtít kralovat a rozhodovat se jenom sami za sebe. To samozřejmě zvyšuje riziko egoismu, což je schopnost, která není ve společnosti příliš ceněna. Zkuste obrousit hrany ve vašem jednání za pomoci citů, neboť projevy pochopení a empatie budou dobře hodnoceny. Pokud chcete naplnit vaše plány po uznání, zapracujte na větší trpělivosti a cílevědomosti, tedy vlastnostech, které se spolu s energickým přístupem stanou vaší silnou zbraní. Naučte se dobře kombinovat povinnosti, zábavu a relaxaci.

Vztahy

Partnerské harmonie nejlépe dosáhnete, pokud do vztahu zapojíte nejenom dobrou komunikaci a projevy lásky, ale také ruce. To znamená jak příjemné dotyky, tak i plnění pracovních povinností. Vyvarujte se porovnávání toho, kdo doma pracuje více. Jakékoliv známky soupeření nebo zbytečné kritiky by mohly udělat zlou krev.

Práce

Vyvarujte se nepřizpůsobivosti, pro kterou v dnešní složité době není místo. Dobrou službu vám neudělají ani přílišná hašteřivost nebo odmlouvání nadřízeným. Naopak zapojte svůj temperament ve prospěch kolektivu a získáte plusové body. Pokud byste se dostali do fáze přemýšlení o změně místa, dobře si to promyslete, neboť se může ukázat, že to nemusí být dobrá volba.

Zdraví

Zaměřte se na celkovou regeneraci organismu s důrazem na svaly a dále na bloky a omezení nejenom v oblasti páteře, ale kdekoli v rámci pohybového aparátu. Pro uvolňující masáže můžete použít například tělový a masážní olej Saloos Bio Wellness.

Parfémy pro znamení Berana na rok 2015

Otevřít filtr Sbalit filtr

Cenové rozpětí

notino sady

mění
jméno na

Pokračovat
Zjistit více

Menu

volejte 530 514 014